2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805529 بازدید | 290067 پست
منتظریم از 49کیلویی نداری 

چرا ولی با لباس بیرونم میخوای بزارم ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اونجا خونه بابام بودم نمیشد لباس جذب بپوشم که😃

شوخی کردم آخه هیکلت میخواستم ببینم قدت چندتاست

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2731
مال منم میسوخت انگار ذغال گذاشته بودن داخل شکمم بعدش خوب شد حتی تاهمین یه ماه پیشم گاهی اینجوری میشد ...

عه تو ام اینجوری بودی ؟من از چند نفر پرسیدم گفتن نیستن دیگه داشتم شک میکردم قیچی ای چیزی جا گذاشتن 😬😂

پسرت چند وقتشه ؟ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
شوخی کردم آخه هیکلت میخواستم ببینم قدت چندتاست

ی کم لاغرترم از اونجا دیگه.چون لباسم گشاد بود😁.  160 قدم

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2740
سلام عزیزم گفتم امروز نبودی. باباتوروخدا تموم شد داروهات دیگه جدید استفاده نکن. عوارضشون بیشتره وال ...

سلام بر تو ای بانوی پاکدامن🤗🤗من آمدم با تنی زوال در رفته😁البته که تا مانکن شدن راهی دراز است ولی چه کنم ک من قندعسلم 😍😎

گزارش#  

🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔

🥛صبحانه: نصف لیوان شیر+۲ خرما خشک =۸۵ کالری

🐠ناهار: ۱۵۰ گرم ماهی+۲گرم کنجد+۲ گردو+یذره ارده+۳ خرما خشک = ۳۲۱ کالری

🥛🍯شام: ۱ لیوان شیر+نصف قاشق عسل=۱۴۴ کالری

🍌🍑🍊میانوعده: موز+هلو+پرتقال=۱۳۸ کالری

🐦کالری فست ۷۰۰🐦

🐦کالری دریافتی ۶۸۸🐦

🐥چالش چوب️✔

🐥چالش ۸ لیوان آب️✔

🐥چالش حذف قند و شکر️✔

🐾چالش درازنشست و ورزشم هنوز تعطیلم ب امید خدا آمپول آخرمه عصری🚫

خودتو_دوست_داشته_باش# خودمو دوستدارم چون هدیه خدا هستم و خدا جون منو از نعمتهای بی حد و اندازش با نصیب کرده❤❤❤❤

چالش_انگیزه# دنیا ادامه داره زمان از حرکت نمی ایسته هیچوقت نمیتونیم جلوی گذر زمان رو بگیریم فقط میتونیم با لحظه لحظش شاد و سالم زندگی کنیم💛💚❤💜💙

🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣🐓🐣🐔🐣

به حکمتش دل بسپار 🌿
بهتر نشدی گلم؟ هنوزم حس بویایی نداری؟ بنظرم کرونا گرفتی ولی خداروشکر عوارضش کمه برات. ببین تادوهفته ...

بهترم ولی حس بویایی هنوز کمه

سردردم یکم دارم هنوز

دقیقا خودمم میگم کروناس ولی خداراشکر ضعیفه

انشالله 🤲

حالا این هفته هم فست نمیگیرم ک بدترنشم یهو🥴

ممنون دوست جونم😍همه ش نگرانم وزنم بره بالا دوباره😒

دماغمم یکم میسوزه داخلش🥺

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
نگین جون من ازامروز بدونه فست بگیرم ۱ هفته ولی ورزش را انجام میدم  اگ اجازه بدی فرداهم وزن نکن ...

اتفاقا وزن کن گلم یه تلنگر میشه واست .... من خودم فکر کنم الان ۶۰ باشم 😑😑😑😑اما میخوام وزن کنم عدد رو ترازو رو که ببینم مثل ادم رژیم میگیرم 😁

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
کروناگرفتم خاهری50کیلوشده بودم چون گلاب به روت همش حالت تهوع داری هیچی نمیتونی بخوری اشتهام شده بود ...

ای بابا از پسش بر اومدی دیگه ☺️☺️☺️😟

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
انشاءالله، مرسی عزیزم،، بدک نیستم،، عصر آخریشو باید بزنم از الان ماتم بستم

ای بابا وقتی نینی تو بفغل کنی یادت میره انشالله قسمت هر چه زود تر یه فندوق فسقلی☺️

2706