2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کافی میت منظورمه

نمیدونم والا. ولی تو نت زده خوب نیس.

حالا بپرس از بچه ها

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2728

بچه ها من شبها میتونیم برنج یا نون بخوریم؟من اولای رژیممه..روزی ۱۶۰۰کالری دارم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
@سمیه1396     سمیه بیا ببین تورو خدا اینو🤦‍♀️ چه باافتخار هم داره راه میره نکنه رون پ ...

🙄🙄🙄🙄

این دیگه همش عضله شده دارا و ندارش

پای خانوم نباید اینقدر ماهیچه هاش بزنه بیرون

حتی اگه هم تو پر باشی ولیی یه دست ..

نه منم اینجوری دوس ندارم..

اینا ورزش های حرفه ای و سنگینی میکنن .. با دستگاه کار میکنند...

خیالت راحت، ما خونگییم ،، اینجوری نمیشهه.. 😊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من پشت لبم دارم 😁

😅😅😅

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

گزارش#  

ص:چای+خرما+نان +پنیر+گردو

ن:کوکوسیب زمینی+ماست+کاهو

میانوعده:هویج+پرتقال+بادام+خرما+نسکافه+شیر

سیب+شله زرد ۱قاشق😑شربت خاکشیر+هندوانه

ش:شیرعسل😩دوباره🙄🙄

بعدشام:پرتقال

مصرفی:۱۴۰۰مجاز

آب ۸لیوان

ورزش:تردمیل+حرکات ران+ساق پا+بازو

@ati_hami    

@مامی_خوشگل    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
خوش اندامی داره مزه میده🙄گاهی فکرمیکنم ب ۶۰هم برسم خوبه ها🥰🥰هرچند شوهرم الانم میگ بسه منم میگم با ...

عزیزم این وزن تو قد ۱۷۳ چجوری به نظر میرسه؟لاغر؟توپر؟😁

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
عزیزم این وزن تو قد ۱۷۳ چجوری به نظر میرسه؟لاغر؟توپر؟😁

بنطرمن تو پر 👍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

من سایزمانتو شلوار ۴۲ 

دوس دارم بشم ۳۸🤩🤩🤩

گزارش#  

ناشتا اب ولرم 

صبحانه:سنگک۴۰گ،پنیر،نبات۸گ

ناهار:سیب زمینی و تخم مرغ ابپز،کمی سینه مرغ،کمی لوبیا،سالاد کاهو،بعد از ظهر۲۳گرم نوشابه خوردم🙉🙉🙉🙉

شام:آش دوغ

م و :فندق،نصف گردو،بادام۵تا،پسته،پرتقال،خرما،کشمش،۱۰گرم شکلات

ورزش یه ساعت فرمدهی:

اب۸لیوان

مجاز۱۱۱۸

مصرفی۱۱۱۸

بنطرمن تو پر 👍

من ۱۷۱ قدمه،۹۴ بودم الان ۸۶،برا دهه ۷۰ ذوق دارم 🤩

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
من ۱۷۱ قدمه،۹۴ بودم الان ۸۶،برا دهه ۷۰ ذوق دارم 🤩

خیلی خوبهههه انشالله ب زودی بهش میرسی بعد مث من برای دهه ۶۰ذوق میکنی😋😋😋😋

خیلی خوبهههه انشالله ب زودی بهش میرسی بعد مث من برای دهه ۶۰ذوق میکنی😋😋😋😋

مرسیی پیش به سوی باربی شدن 😎

2706