2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805603 بازدید | 290067 پست
باشه عزیزم خوبه موفق باشی👌🏻👌🏻👌🏻

سلام من ترازو ندارم ومیرفتم بیرون وزن میکردم فردا جایی هستم ونمیتونم وزن کنم امیدوارم اخطار نگیرم به شوهرم گفتم بخره ولی همش پشت گوش میندازه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام وقت همگی بخیر خانوما ی سوال شما چ جوری کالری چیزایی که می خورید رو به گرم حساب میکنید؟

با ترازو آشپزخونه وزن میکنم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😘😘❤️قربونت  دعا کنید تو کارم موفق بشم با خبرای خوب بیام 🙏🏼😘

بهترينارو ميخوام برات عشقم💋💋💋

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
افرین عالیییه👏👏👏👏 گلم کالری منهای ۲۰۰ بدون فسته.. اگه می خواهی فست بگیری میتونی با ۷۰۰ ب ...

اخه اون اول كرونا الهه جون گفت منها ٢٠٠ با فست ٧٠٠/٨٠٠ واسه همين ميگرفتم فستو

پس ازين به بعدم نميگيرم فست 

امروزر برنامه ريزيشو كردم ديگه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2731
سلام عزیزدلم مثله همیشه عالی هستی من قبلاً هم گزارشتومیخوندم😘😘😘به منم میگن زشت شدی ولی ازحسودیشون ...

قربونت بشم مهربووووون ❤❤😘😘

اره ب خدااا دیوونه ام کردن هی زشت شدی 

زشت شدی 🙆🙆🙄🙄

اما من برام مهم نییسسسس 😍

من میتونم ی مامان خوش هیکل بشم💪💪✋✋

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام وقت همگی بخیر خانوما ی سوال شما چ جوری کالری چیزایی که می خورید رو به گرم حساب میکنید؟

با ترازو ديجيتالي ميبينيم چند گرمه وارد برنامه ميكنيم كالريشو ميفهميم

عالیی بودی‌گلم👏👏👏👏 واقعا درسته..👌👌 دقیقا مث یه زخم مینونه که یه زخم را بدن تحمل میکنه و ز ...

👌👌👌👌👌👌

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
عالیی بودی‌گلم👏👏👏👏 واقعا درسته..👌👌 دقیقا مث یه زخم مینونه که یه زخم را بدن تحمل میکنه و ز ...

سمیه جون میگم فردا من برم رو ترازو؟ روز چهارم پریودمه

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2740

@donyay_kochak    

گزارشمو دیدی عزیزم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
اره بخاطر اینه ظهرا دیر پامیشیم. ولی من شبا خورشتمو میذارم. صبح دیر هم پاشم میرسم.فقط برنج دم میدم.

گزارش#  
🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

صبحانه: شیر قهوه

م.و: ۲عدد تخم مرغ آبپز

نهار: ۲۰۰ گرم دال عدس

م.و: ۱۰۰ گرم خربزه

شام: ۱ کف دست نان+ ۳قاشق میرزا قاسمی+ سالاد
🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔻🔺🔻🔺🔻🔺
کالری مجاز ۵۰۰
کالری مصرفی  ۶۲۰

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

چالش قند ✔

چالش دراز نشست✔

۱۰ دقیقه حلقه ✔

قرص امگا۳ ✔

آب ۵ لیوان✔

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

خودتو_دوست_داشته_باش#   دستامو دوست دارم چون باهاشون میتونم واسه عشقم غذاهای خوشمزه بپزم 😍

چالش_انگیزه#   میخوام با سالم خوری و ورزش همیشه سالم و سلامت باشم 😍

گروه آبی💙وزن شروع ۵۷/۵۰۰💙وزن هدف ۵۰💙قد ۱۵۵💙💙شروع رژیم ۹۹/۲/۲۸💙💙 وزن فعلی ۵۵/۳۰۰
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙بچه های آبی ۳ ب گوش❎❎❎❎❎❎❎❎❎ فردا روز وزنکشیه 💃💃💃💃💃💃💃💃💃 فرد ...

سلام نگین جان من فردا ساعت ۱۱ دکترم نمیرسم تا ظهر بهت اعلام کنم اومدنی میرم داروخونه وزن میکنم یا اینکه عصر میرم پیاده روی وزن میکنم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
قربونت بشم مهربووووون ❤❤😘😘 اره ب خدااا دیوونه ام کردن هی زشت شدی  زشت شدی 🙆🙆🙄🙄 اما من ...

خدانکنه عزیزم😘😘 انشاءالله به زودی به هدفت میرسی عزیزدلم بعدش کیفشومیبری🙏😘😘💪💪💪

اخه اون اول كرونا الهه جون گفت منها ٢٠٠ با فست ٧٠٠/٨٠٠ واسه همين ميگرفتم فستو پس ازين به بعدم نميگي ...

گلم اگه فست داشته باشی خوبه.. میتونی با همین منهای ۲۰۰ هم کالری فستت را با ۸۰۰ ببندی...

فست توی کاهش خیلی تاثیر داره..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام نگین جان من فردا ساعت ۱۱ دکترم نمیرسم تا ظهر بهت اعلام کنم اومدنی میرم داروخونه وزن میکنم یا ای ...

محدثه جونم حتما باید ناشتا باشی تا بعد از ظهر که نمیتونی گرسنه بمونی وزن نکن عیب نداره 😊

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
سمیه جون میگم فردا من برم رو ترازو؟ روز چهارم پریودمه

اهاا ..

بعد ۳ روز دیگه میتونی وزن کنی☺️

بدن و شکمت که ورم نداره؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706