2733
2734

اول باید برم از دکتر زنان نامه بگیرم!!؟ 6هفته هستم نامه میده یعنی؟! 

دندون عقلم انگار درد میکنه اصلا نمیدونم کجای دندونه تازه دو روزه درد گرفته از دیروز داره منو میکشه نمیتونم پلک رو هم بزارم دارم به خودم میپیچم

مستقیم برم دندونپزشکی انجام میده جراحی؟! دکتر زنان که نوبت نمیده به این زودی😭

چجوری اورژانسی برم؟! حس میکنم دندون عقلم نهفته داره در میاد داغونم کرده 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگفتید نشاسته رو امتحان کردید یا نه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
نگفتید نشاسته رو امتحان کردید یا نه

عزیزم جواب نمیدن این چیزا

دندون عقلم عزیز عفونت نیست 

دندون عقلم نهفته است الان داره به دندونای بغلیش فشار میاره یک طرف فکم درد میکنه نابود شدم 

یه عالمه چیز امتحان کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جواب نمیدن این چیزا دندون عقلم عزیز عفونت نیست  دندون عقلم نهفته است الان داره به دندون ...

نشاسته با بقیه ی چیزا فرق میکنه، من هیچی برای دندون دردم جواب نمیداد به جز نشاسته

درد معمولا از عفونته، در هر صورت امتحانش ضرر نداره ( البته اگه استفاده نکردید )

به خانم های باردار دیگه هم پیشنهاد دادم و تاثیرگذار بوده

منم دندون عقل کاملا نهفته داشتم، جوری که اصلا رو لثه چیزی پیدا نبود و با عکس دکتر تونست ببینتش ، زیر لثه کامل رشد کرده بود ولی درد نداشت

ممکنه دندون درد شما هم از عفونت باشه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731
نشاسته با بقیه ی چیزا فرق میکنه، من هیچی برای دندون دردم جواب نمیداد به جز نشاسته درد معمولا از عفو ...

جواب نمیده نشاسته برای من😓

نمیدونم برای من که خیلی خیلی درد میکنه حالم خوب نیست اصلا کارم گریه شده

دلم میخواد همین الان برم از شرش خلاص بشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جواب نمیده نشاسته برای من😓 نمیدونم برای من که خیلی خیلی درد میکنه حالم خوب نیست اصلا کارم گریه شده ...

عزیزم  

درک میکنم منم خیلی دندون درد کشیدم ، واقعا بد دردیه

ان شاءالله که به زودی دردش تموم شه

من پنج ماه تو بارداری عذاب کشیدم تا فارغ شدم و عصب کشی کردم.‌من شبها نشسته میخوابیدم.

تو بارداری نمیشه عکس از دندون گرفت یا بیحسی زد. اگه از قبل عکس دارید شاید براتون انجام بدن. منتها بیحسی کم میزنن.

اسی من این روشو امتخان کردم جواب گرفتم منم انگاری دندون عقلم بود

چای دم  کن بزار کمی خنک شه 

چای و نمک قاطی کن و باهاش قرقره کن چنروز این کارو کن عفونت و خون مرده هارو میبره عالیه حتما امتحان کن

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
من پنج ماه تو بارداری عذاب کشیدم تا فارغ شدم و عصب کشی کردم.‌من شبها نشسته میخوابیدم. تو بارداری نم ...

بارداریت ن برای کِی بود عزیزم؟! چند سال پیش؟! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اینو انجام دادم دردم زیاد شد. ادامه ندادم.‌ زیاد شدن درد طبیعیه؟ 

نمیدونم من چنبار انجام دادم برام خوب شد دردم رفت

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2706