2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805480 بازدید | 290067 پست
اره اره ادرس بده لطفا واقعا ممنونم ک به فکرمی😍😘مدیونتم خودش میگ طلا نخر بزار همه ۵تومن بدم بهت ب ...

نه بگیر هر جور شده خورد،خورد بگیر به این هوا واینستا که یکجا بده چقدر ساده ای تو میخوای تا کی بازیچه باشی،مگه میخوای تا کی باهاش بمونی هم یه قرون هم بگیر معطل نکن بهش بگو پول بده خودم واسه خودم خرید کنم سلیقه ات رو قبول ندارم بگو تا چیزی رو از نزدیک نبینم نمیپسندم هر چی گرفتی دوبرابر بگو فقط بچابش آدرس هم الان برم فاکتورهامو نگاه کنم بهت میگم دقیقشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بگیر هر جور شده خورد،خورد بگیر به این هوا واینستا که یکجا بده چقدر ساده ای تو میخوای تا کی بازیچه ...

باشه پس همین یک تومن دو تومن طلا میخرم الان دو تومن دارم یک انگشتر بشه فکرکنم باز تا دوتومن بعد

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
مال من ۴۵میترسم راه برم😔😔 دلم میخواد بشه۵۵

۴۵😰😰😰

چقدر کمههه دخترررر

زیاد پیاده روی نکن وگرنه به استخوون میرسهه😥😥😥

نکنه پایین تنه ات نسبت به بالا تنت لاغرترهه؟؟؟

دور کمر و شکمت چنده؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
اره اره ادرس بده لطفا واقعا ممنونم ک به فکرمی😍😘مدیونتم خودش میگ طلا نخر بزار همه ۵تومن بدم بهت ب ...

آزادشهر امامت ۲۸ مجتمع عماد طبقه منهای۲ پلاک ۱۰۷ جواهری فضلی بگو بی اجرت میخوام مالیاتش هم بگو برات کم میکنه درصدهاشو بگو برات کم میکنه بیشتر طلاهاش بی اجرت هستند بگو دوستانم معرفی کردند گفتند براشون درصدهاشون رو کم میزنید

نه بگیر هر جور شده خورد،خورد بگیر به این هوا واینستا که یکجا بده چقدر ساده ای تو میخوای تا کی بازیچه ...

تازه این پول هم مال خودمه مال وحید نیس ۴تومن دادم بهش جنس بخره کار کنه

۵تومن بود ۱تومن برداشتم پول مدرسمو دادم و خورد ریز ۴تای دیگشو دادم وحید

ن باو حمله کردن خوردن ولی دقیق مثل عکس میشه

پس حسابیییی خوششگل  خوش مزه شده بودش😋😋😋

دقیق مث دستورالعمل انجام دادی؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 ۴۵😰😰😰 چقدر کمههه دخترررر زیاد پیاده روی نکن وگرنه به استخوون میرسهه😥😥😥 ...

اره خیلی دفتر سایزام تو اتاق وحید خابه شب یادم بیار میزارم سایزامو

اره بالا تنم چاقه پایین سیخ

2738
باشه پس همین یک تومن دو تومن طلا میخرم الان دو تومن دارم یک انگشتر بشه فکرکنم باز تا دوتومن بعد

حتما بی اجرت بگییریااا

الکی واسه  اجرت پول نده حیفهههه

اره خیلی دفتر سایزام تو اتاق وحید خابه شب یادم بیار میزارم سایزامو اره بالا تنم چاقه پایین سیخ

😑😑😑

منم همین جوریم😫😫😫

رانم ۵۰

زیر شکم  😭😭😭 ۸۶

رژیم سوپ دکتر کرمانی:

این رژیم غذائی اساساً با خوردن سوپ رژیمی (سوپ سوزاننده چربی ) قابل ا جرا میباشد.

روش تهیه این سوپ در پایان برنامه نوشته شده است

روز اول :

1- مصرف هر میوه به مقدار زیاد( بغیر از موز و انبه) و همچنین خوردن سوپ ( سوزاننده چربی ) بمقدار زیاد

شما میتوانید از آبمیوه ساده و طبیعی که به آن شکر اضاف نشده باشد استفاده کنید

خوردن چای بدون شکر و آبمیوه و مقدار زیادی آب از برنامه های این روز میباشد

روز دوم:

1- خوردن سبزیجات به مقدار زیاد و سوپ سوزاننده چربی به مقدار زیاد

2- برای شام یک عدد سیب زمینی آبپز به همراه هویج آبپز و مقداری کره سوپ سوزاننده چربی

3هر نوع سبزیجاتی که دوست داری میل کن ولی بدون ادویه یا سس و روغن

4- خوردن کاهو به هر مقدار

5- از خوردن حبوبات – گندم – باقلی – انواع تنقلات خوداری شود

روز سوم:

خوردن سبزیجات و میوه بجز موز و انبه و هندوانه یا خربزه

سوپ سوزاننده چربی را به مقدار زیاد مصرف کنید

امروز سیب زمینی آبپز مصرف نکن

توجه :

اگر برنامه را بصورت کامل در این سه روز رعایت کرده باشی ، شما 3 الی 5 کیلو از وزن خود را کاهش داده ای

2706