2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
همین تی تاپ بپذ یک تیکه بخور یا کلا ندرست اگ انتحاری میزنی

از تیتاپ پذونت عکس نگرفتیی😋😋😋

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ووواااااایییی یعنی رونام گنده میشههههه😍😍😎😎😎😎💪💪

پریناااز دور رونتتت چندههه مگههههه که می خوای بزرگگگگ بشه😒

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
1000طناب  30دقیقه پیاده روی میان وعده ساعت13قهوه و کلوچه سنتی میخورم  الانم ماسک بدن و& ...

۱۰۰۰ تاااا

😶😶😶

چقدر زیااااد،،،، تقسیم بندیش کردی؟؟؟

2728
اره الان اومده حونه نهار خورد برام دوتاا لاک هم خریده و اینا منم گفتم طلا ارزونه و اینا گفت تاشب ۲ت ...

آره برو بخر اگه میتونی سکه بگیر یا اینکه برو مستعمل بگیر بی اجرت جاشم میشناسم اگه خواستی بگو آدرس بدم

آره برو بخر اگه میتونی سکه بگیر یا اینکه برو مستعمل بگیر بی اجرت جاشم میشناسم اگه خواستی بگو آدرس بد ...

اره اره ادرس بده لطفا

واقعا ممنونم ک به فکرمی😍😘مدیونتم

خودش میگ طلا نخر بزار همه ۵تومن بدم بهت بعد بخر گفتم نه خرج میشه ب نظرت بخرم یانگعدارم ۵تومن ی جابخرم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
2738
ممنون عزیزم😍😍😍راسی اسم مارکایی که استفاده کردی لدورا یا دلیلوکس نبود؟

لدورا بودن عزیزم

من ک واقعا راضی بودم🤗🧡💕😄

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
2706