2752
2734

صبح رفت حمام مثل همیشه اما به جای ساعت ده ساعت هشت رفت دم مغازه اصلا ما صبحا مشتری نداریم امکان نداشت ساعت ده زودتر بره بعد شک کردم زنگ میزدم جواب نمی‌داد اس داد که بار اومده دستم بنده اصلا عجیب شک کرده بودم ساعت دوازده رفتم مغازه کلا ده دقیقه با خونمون فاصله داره بعد دوستاش گفتن مگه با تو صبحونه بیرون نبود؟ما زنگ زدیم فلان رستوران بود گفت بچه هارو آوردم صبحونه بیرون هنوزم نیومده

وای 

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم من نمیدونم ها 

نمیخوام بهت استرس هم بدم 

شاید پائ یک زن این وسط باشه

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍

بعد منم نشستم تا بیاد پسرمم باهام بود وقتی اومد گفت عه اینجا چکار می‌کنی خیلی ریلکس فکرکنم دوستاش بهش خبر داده بودن گفتم دلمون گرفت اومدیم خرید گفتم این ناهار و پیش تو گفت منم جنسارو آوردم خالی کردم دوساعت بعد فهمیدم یه سریاش اشتباهه بردم خودم باز انبار الکی به اینا گفتم با تو رستورانم سوتی ندی بهشونا

بعد منم نشستم تا بیاد پسرمم باهام بود وقتی اومد گفت عه اینجا چکار می‌کنی خیلی ریلکس فکرکنم دوستاش به ...

قضاوت نمیکنم ولی دوستاش باهاش هماهنگ کردن 

دوستت دارم و فکر رسیدن به تو نیست ، ماهی تنگ بعید است که به دریا برسد .