2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805617 بازدید | 290067 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چقد کم کردی؟کیا کم کردن؟زیبا کجاس نمیدونی؟

من یه کیلو کم کردم شدم ۶۹😜

هستی شده ۶۳

مریم ثابت مونده

عروسترکم  امروز موعدشه وزن نمیکنه.

الهه ۶۷ ثابت مونده

سمیه هنوز وزن نکرده.

رادوین هم ۶۳و ۷۰۰ شده. فکر کنم یک و نیم کم کرده

یکی دوتا از بچه های جدید هم خوب کم کرده بودن اما اسمشون یادم نیست😁😁😁😁

زیبا هم از دیشب نیست .احتمالا رفته خونه مامانش. 

❤👬❤
2731
من یه کیلو کم کردم شدم ۶۹😜 هستی شده ۶۳ مریم ثابت مونده عروسترکم  امروز موعدشه وزن نمیکنه. ...

👏👏👏👏👏👏ووووووویییییی تبریک👏👏👏👏دهه شصتی شدنت مبارک عشقم😍😍😍😘😘😘ببخشید مجبورت کردم اینهمه تایپ کنی خوشگلم😘😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2738
بچه‌ها توروخدا برام دعا کنید بابای عزیزم همین الان رفت اتاق عمل توروخدا توروخدا دعا کنید قلبش ضعیفه ...

عزیز دلم نگران نباش سر نمازم دعاشون میکنم انشالله سالم و سلامت از اتاق عمل بیان بیرون و سایه اشون بالای سرتون باشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
وای منم ۱۸کیلو دیگه تا هدفم دارم...😨😨😨 انشاالله منم برسم...😀 مبارکت باشه گلم...💜💜💜

قدت چنده؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها اینجا چرا هیچکی هم قد من نیست!!!

یکی بیاد بگه من تنها کوتوله نیستم و البته چااااق

قدم155  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

یااس

صفحه ۸۰۳۱ را بخون😤😤😤

@yas27    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من وزنم67/500ثابت موند چکار کنم آخه😩😩😩😩😩😩😩😩😩

یعنی خودت نمیدونی🤨🤨😅😅تصمیم جدی بگیر خوشگلم .منم از دیروز دوباره چالشای شکمو شروع کردم فقط از شکمم ناراضی ام😫

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
بچه ها اینجا چرا هیچکی هم قد من نیست!!! یکی بیاد بگه من تنها کوتوله نیستم و البته چااااق قدم155 &n ...

ای جونم چه ناز بشی لاغر بشی😍😍😍

من یه کیلو کم کردم شدم ۶۹😜 هستی شده ۶۳ مریم ثابت مونده عروسترکم  امروز موعدشه وزن نمیکنه. ...

ماشالله امار همموو را داری

خوبه پسر نیستی😜😜😜

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706