2733
2734
عنوان

مو فرفری ها بیاین

149 بازدید | 33 پست

تو خونواده ما اصلا موی فر نداریم. از قضا خونواده شوهرم موهاشون به شدت فره. نخندیناااا ولی همش دغدغه دارم اگه دختر دار شم و به بابا و عمش بره فرفری بشه چطور باید رسیدگی کنم؟ اصلا میشه از این مدل های فر تو عکسا در آورد؟ آخه فرهای خواهرشوهرم خیلی حالت وز داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅😅 منم موهام فر ریزه

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2731
اره ‌‌.باید موس وسرم مو و..‌ بخری. دوستم فرفریع همش اینچیزا دستشه

پس میشه مثل فرفری بلاگرا و بازیگرا درآورد. میدونم دغدغه مسخره ایه ولی فکرمو مشغول کرده. آخه موهای خواهرشوهرم خیلی بد حالته. پف و وز و حالت پنبه باز شده.

رسیدگی خاصی نداره حلا تو بچگی که موهاش نرمه بزرگتر شد یه سری روغن میزنن بعضی ها که حالت بگیره 

شونه نکنی بهش برسی مثل عکسا میشه دیگه حتما خواهر شوهرتون شونه میکنن البته منم خودم شونه میکنم مرنه اینکه عروسی چیزی

ولی دردسرش خیلی زیاده

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
رسیدگی خاصی نداره حلا تو بچگی که موهاش نرمه بزرگتر شد یه سری روغن میزنن بعضی ها که حالت بگیره  ...

من از الان غصه ام گرفته. آخه یه پسر دارم موهاش فره. خیلی سخته. بعدی دختر بشه چیکار کنم؟ آخه نمیشه کوتاه کرد. پس میشه مثل عکسای فرفری خوشگل بشه؟

حق داری 

موهای من فر و وزه کاملا شبیه موهای اسمعیل تو گلدخت😐

ولی خدارو شکر دخترم موهاش به باباش رفته لخته

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
موی فر خیلی قشنگه ولی موهای اینا حالت پنبه باز شده رو داره. شاید چون شونه میکنن

تو حموم باید شونه کنن وقتی خیسه

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2706