2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806104 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد کم کردی؟کیا کم کردن؟زیبا کجاس نمیدونی؟

من یه کیلو کم کردم شدم ۶۹😜

هستی شده ۶۳

مریم ثابت مونده

عروسترکم  امروز موعدشه وزن نمیکنه.

الهه ۶۷ ثابت مونده

سمیه هنوز وزن نکرده.

رادوین هم ۶۳و ۷۰۰ شده. فکر کنم یک و نیم کم کرده

یکی دوتا از بچه های جدید هم خوب کم کرده بودن اما اسمشون یادم نیست😁😁😁😁

زیبا هم از دیشب نیست .احتمالا رفته خونه مامانش. 

❤👬❤
2731
من یه کیلو کم کردم شدم ۶۹😜 هستی شده ۶۳ مریم ثابت مونده عروسترکم  امروز موعدشه وزن نمیکنه. ...

👏👏👏👏👏👏ووووووویییییی تبریک👏👏👏👏دهه شصتی شدنت مبارک عشقم😍😍😍😘😘😘ببخشید مجبورت کردم اینهمه تایپ کنی خوشگلم😘😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
بچه‌ها توروخدا برام دعا کنید بابای عزیزم همین الان رفت اتاق عمل توروخدا توروخدا دعا کنید قلبش ضعیفه ...

عزیز دلم نگران نباش سر نمازم دعاشون میکنم انشالله سالم و سلامت از اتاق عمل بیان بیرون و سایه اشون بالای سرتون باشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
وای منم ۱۸کیلو دیگه تا هدفم دارم...😨😨😨 انشاالله منم برسم...😀 مبارکت باشه گلم...💜💜💜

قدت چنده؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها اینجا چرا هیچکی هم قد من نیست!!!

یکی بیاد بگه من تنها کوتوله نیستم و البته چااااق

قدم155  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

یااس

صفحه ۸۰۳۱ را بخون😤😤😤

@yas27    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من وزنم67/500ثابت موند چکار کنم آخه😩😩😩😩😩😩😩😩😩

یعنی خودت نمیدونی🤨🤨😅😅تصمیم جدی بگیر خوشگلم .منم از دیروز دوباره چالشای شکمو شروع کردم فقط از شکمم ناراضی ام😫

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
بچه ها اینجا چرا هیچکی هم قد من نیست!!! یکی بیاد بگه من تنها کوتوله نیستم و البته چااااق قدم155 &n ...

ای جونم چه ناز بشی لاغر بشی😍😍😍

من یه کیلو کم کردم شدم ۶۹😜 هستی شده ۶۳ مریم ثابت مونده عروسترکم  امروز موعدشه وزن نمیکنه. ...

ماشالله امار همموو را داری

خوبه پسر نیستی😜😜😜

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706