2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805511 بازدید | 290067 پست
میگه که مجبور شده من بهش حق میدم خیلی تو تنگناست به هر ریسمونی ادم تو این شرایط چنگ میندازه ولی در ...

حالا مائده جون از این فکرا بیا بیرون واسه سلامتی تو هم این فکر وخیالا خوب نیس گلم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
حالا با رژیم سیب اصلا مشکلی نداشتم روزی 500 تا هم سوزوندم چقدرم کار داشتم ولی دریغ از یذره ضعف یا نا ...

سها چرا پروتئین رو امتحان نمیکنی بخدا خیلی راحته من اصلا نفهمیدم رژیمم چون پروتئین مدت طولانی سیر نگه میدارتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه ها من احساس میکنم دارید اشتباه میکنید بنظرم دیگه از فردا رژیم سریع نگیرید همتون ضعیف شدید و گناه دارید ☹️

ولش کنید بابا حالا دوکیلو کمتر کم میشید که اصلا تو ظاهر زیاد تاثیر نداره لطفا دیگه از فردا رژیم سریع رو نگیرید 

فردا که یکشنبه س وزن کشیه بعدش دوروز تثبیت بگیرید و سه شنبه بافست برگردید به کالری شماری معمولی خودمون 

من هم اگه رژیم سریع رو گذاشتم بخاطر اسرار خودتون بود ولی اشتباه کردم معذرت میخوام بنظرم همون دوره ی اولش کافی بود و باید کار خودمو میکردم و چند روز آخر عید میزاشتم تو برنامه 😇

این اضافه وزنتون یه شبه جمع نشده که یه شبه از بین بره 

خدایی کالری شماری خودمون خیلییی خوبه همه چیز میخوریم کلی هم سرحالیم 

عید هم یه تعطیلیه که قرار پشت سر بزاریم بعدش هم کلی وقت داریم که به وزن هدف برسیم  

عید_بیجعول_ننگ_به_# نیرنگ_تو#  ‍  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2742
میگه که مجبور شده من بهش حق میدم خیلی تو تنگناست به هر ریسمونی ادم تو این شرایط چنگ میندازه ولی در ...

کاش حداقل پولش رو پس انداز میکرد برای خودش 😶 

اینجوری شوهره بره با پولش عیاشی وخوشگذرونی هر وقت زندگیشون پول لازم داشت محدثه تخمک بده @ellllllli   محدثه حرف گوش نمیدی خداروشکر کن دم دستم نیستی 😑🔫🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
کاش حداقل پولش رو پس انداز میکرد برای خودش 😶  اینجوری شوهره بره با پولش عیاشی وخوشگذرونی هر و ...

چی بگم الهه

منم واسه همین دعواش کردم دیگه

پستمو ندیدی؟ 

میگم الهه یه سوال من وقتی امپول میزنم خب دردم میگیره یعنی وقتی من دردم میگیره نی نیمم دردش میگیره؟😔

کاش حداقل پولش رو پس انداز میکرد برای خودش 😶  اینجوری شوهره بره با پولش عیاشی وخوشگذرونی هر و ...

والا . بوخدا نمیدونم اونکه میخواست جدا شه باز رفته این کار کرده در عجبم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
چی بگم الهه منم واسه همین دعواش کردم دیگه پستمو ندیدی؟  میگم الهه یه سوال من وقتی امپول میزن ...

نه عزیزم اصلن هیچ کارش نمیشه نی نی ت 

شهرزاد جونم من الان هوس ساندویچ کالباس کردم چی کارکنم؟ ☹️☹️ ضررم داره☹️☹️☹️

اگه خیلی دلت میخواد بخور این بارو اما مارک خوبی بگیر عزیزم گوشتیران یا ۲۰۲ 😚

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706