2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805808 بازدید | 290067 پست
واسه من  ۳۰۰_۴۰۰برگشته خودمم یکم زیاده روی داشتم  راضی بودم ولی خیلی بدنو ضعیف میکنه

برای منم نصفش برگشت.خوب کالری شماری رو ترجیح میدم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معصومه جون صد رحمت برژیم سیب لااقل تا گرسنم میشد یه سیب میخوردم الان هیچی فقط آب حالا فردا شاید پسف ...

سها جونم ببین من خودم که نسکافه رو گرفتم اول صبح نصف پودر باشیر اضاف میکردم ولی فقط یه لیوان شیر بقیش در طول روز همون ابجوش بعد ضعف که میاوردم سیب خشک یکم میخوردم که جلوی ضعفم بگیره  ولی با همین حال که یک روز گرفتم و یه روزم فست بودم ۱/۵ کم کردم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
بامداد جون این رژیم نسکافه تو زیباتن مثل همینی که شما کفتی فقط اخرشبش گفته مغزیجات کم کالری بخوری نظ ...

خب عزیزم همینه دیگه منم که گفتم وعده ی شام بادام یا بادام زمینی بخورید

خرما هم میتونید چون تجربه ی یکی از بچه ها بوده که با وجود خوردن خرما هم یک کیلو کم شده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
سلام مائده جون میشه بگی محدثه دقیقا چکار کرده

هیچی

تخمک اهدا کرده

که تو این پروسه کلی آمپول باید بزنن و راحت میتونم بگم ذخیره 10 تا 20 ماهو به خاطر تحریک تخمدان، تخمک میسازنو بعد تخمکا رو از رحم میکشن و فریز میکنن برای اهدا کردن به کسایی که مشکل دارن تو بچه دار شدن

من واقعا برای سلامتیش نگرانم☹️

سلام😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من خیلی عصبانیم😤😤😤😤😤😤😤😤

امروز رفتم شلوار خریدم سایزم ۴۸ بود😭😭😭😢😭

جالبه شلوار از کمر واسه ام کاملا شل هست. اما از رون کاملا به پاهام چسبیده😣😣😣😣

خاک تو سرم با این بدنم😠😠😠😠😠

❤👬❤
سلام مجدد😚😚😚 بچه ها من دیگه نمیتونم نسکافه رو ادامه بدم حالم اصلا خوب نیس  از زمانی که این ...

سها جون خودت رو اذیت نکن به قیمت جونت که نباید لاغر بشی 

همون شام سبک خوبه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
هیچی تخمک اهدا کرده که تو این پروسه کلی آمپول باید بزنن و راحت میتونم بگم ذخیره 10 تا 20 ماهو به خ ...

وااای واقعا خیلی وحشتناک واسه این کار بهش پول میدن واقعا پولی که میدن ارزش این کارو داره که دختر به سن وسال اون این کار بکنه

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
سلام😐😐😐😐😐😐😐😐😐 من خیلی عصبانیم😤😤😤😤😤😤😤😤 امروز رفتم شلوار خریدم سایزم ۴۸ بود😭😭😭😢 ...

با وزن ۷۵ سایزت ۴۸ ؟؟ مطمئنی ؟ شاید سایز بندیش کوچیک بوده 

اشکال نداره عزیزم با ورزش و رژیم اندامی که دوست داری رو بساز 

سلام خانومي فست چيه؟

توی هفته دو روزشا با ۵۰۰ ببندی گلم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
با وزن ۷۵ سایزت ۴۸ ؟؟ مطمئنی ؟ شاید سایز بندیش کوچیک بوده  اشکال نداره عزیزم با ورزش و رژیم ان ...

اره بخدا از این شلوارای ۹۰ پارچه ای خریدم. 😢😢😢😢

از کمر واسه ام خیلی شل هست اما از رون بهم چسبیده😖😖😞😞😞

❤👬❤
وااای واقعا خیلی وحشتناک واسه این کار بهش پول میدن واقعا پولی که میدن ارزش این کارو داره که دختر به ...

میگه که مجبور شده

من بهش حق میدم خیلی تو تنگناست به هر ریسمونی ادم تو این شرایط چنگ میندازه

ولی درست نبود با سلامتیش معامله میکرد

آخرین پیامشم این بود که خونریزی کرده

نگرانشم الان واقعا