2733
2734
عنوان

چکار کنم ابهتم نریزه جلوش؟

586 بازدید | 52 پست

یه مدته با کراشم گاااهی چت میکنم

همکلاسی دانشگاهمه 

ولی خیلی رسمی چت میکنیم. همو با فامیل خطاب میکنیم.

بحث تقریبا چارچوب داره یا در مورد کتاب و موسیقی بوده یا دانشگاه و درسا . چون تو دانشگاه صحبتی بین مون جز سلام و خسته نباشید نمیشه.

تا الان که موردی نبوده

ولی دوست ندارم براش دم دستی باشم یا ابهتم بریزه یا پرو بشه. دوست دارم شخصیتم حفظ شه جلوش همیشه و منو به چشم یه خانم متشخص بشناسه همیشه.

چی رو رعایت کنم تو گفت و گو؟ یکساله میشناسمش ولی اخیرا پیش اومده چت کنیم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رابطه ای که یکی از طرفیین اولش اینقد سیاست مدارانه جلو میره اسمش عشق نیست و راه به جایی نمیبره.  ...

باید بگم من خیلی وقته ازش خوشم میاد یکطرفه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

اوووو من استاد این کارام 😂😂😂 ولی یکم باید بیشتر خودتو طرفت بشناسم تا بتونم کمکت کنم

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
کم‌باش و ۹ شب به بعد چت نکن

من دقیقا همین ساعت به بعد تایمم آزاده😂

اونم همینطور

اغلب همین موقع ها اگر پیامی باشه رد و بدل میشه

اوووو من استاد این کارام 😂😂😂 ولی یکم باید بیشتر خودتو طرفت بشناسم تا بتونم کمکت کنم

چی بگم؟

بچه خوبیه

چی بگم؟ بچه خوبیه

نه اینطوری😕 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
اتفاقا کار بهتر پیش میره

شماهم داری مشورت غلط میدی چون دو حالت بیشتر نداره یا طرف ادم حسابیه و یه خانوم رو به چشم دم دستی نمیبینه که نیازی به اینکارا نیست یا طرف یه خانوم رو به چشم دم دستی میبینه پس اصلا نیاز به رابطه با اینجور فردی نیست.

من دقیقا همین ساعت به بعد تایمم آزاده😂 اونم همینطور اغلب همین موقع ها اگر پیامی باشه رد و بدل میش ...

خب مردها از ی ساعتی به بعد نیاز جنسی میاد بالا یهو حرفی بزنه استیکر بزنه نتونی کنترلش کنی