2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805808 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عاشق قانع بودنت شدم😁😁😁 حالا بگو ببینم کارت شوهر فلک زدتو پس دادی یا نه؟ 😂😂😂

اره بوخودا میز نهارخوری و میز مبل خریدم خودشم ی دونه صندلی نی نی لای لای خرید بهش پس دادم 🥰🥰🥰

فدات چون بین دو حلقه است از رو کلیپ حرکت میزنم اگه تل داری ایدی خصوصی بده برات اونجا بفرستم اما وقتی ...

شهرزاد جون نمیدونم چرا من نمتونم بهت پیام بدم خطا میده اگه میشه شما به من یه پیام بده تا من شمارم بفرستم چون ایدی ندارم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
😂😂😂😂 خسته نباشی دلاور😁😁😁 سالمه شوهرت؟😁😁

نه قراربود عوض کنیم اخه جریان داره ۳/۵پیش که میخواستم بیام سوعد بعد از عقدمون ۲/۳ماه طول کشید تا کارای اقامتم شد همسرم خودش اومده بود مثلا برا اینکه منو سورپرایز کنه رفته بود همه چیز نو خریده بود من وقتی اومدماینجوری بودن🙄😳😳😳😳😳اصلا نپسندیدم همون موقع گفت میخوای عوض کن دلم نیومد نو بود گفتم بزار خراب شه دفه بعد خودم می‌خرم این شد که ایندفه همه رو عوض کردم هنوز قالی ها مونده 😂😂😂

نه قراربود عوض کنیم اخه جریان داره ۳/۵پیش که میخواستم بیام سوعد بعد از عقدمون ۲/۳ماه طول کشید تا کار ...

😂😂😂😂😂😂

خوبه دیگه نه دل شوهرتو شکوندی نه از حرف خودت عقب کشیدی😁😁😁😁

خوشمان آمد

تو فکر کردی ماها خیلی پولداریم؟  من کلاس خیاطی میرفتم اگه یادت باشه، تمام پارچه هایی که خریدمو ...

سلام مائده جون میشه بگی محدثه دقیقا چکار کرده

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
وااای خدا صبرت بده😂😂😂😂😂😂 آفرین عجب مقاومتی 😆😆😆

سها در چه حالی