2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806064 بازدید | 290067 پست
تاپيك بغلي ام پشيمونم كردن😅😅😅

کارخوبی کردن😅😅همسایه مادماغشوعمل کردانقده حساس بودیدفعه گفت سادست رفت فانتزی دوباره گفت نه خیلی تابلوشده واسه سومین باررفت عمل الان انقدههه ناراحته بعدسه باردماغش کج شده اصلأ یه وضعی دستکاریش نکن خوبه بخدا😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارخوبی کردن😅😅همسایه مادماغشوعمل کردانقده حساس بودیدفعه گفت سادست رفت فانتزی دوباره گفت نه خیلی تا ...

واي بيچاره

دوسته منم سه بار عمل كرده ولي اون اوليه خراب كرد بعديام خراب تر ميكنن از اون اوليه شكايت كرد

🥀🌈
👌👌👌👌 واقعاا جمله های مثبت شنیدن روز ادموو شاد میکنه😊 به خاطر همین هست که با ادمای مثبت& ...

آره خیلیییییی

واقعا بسی ذوق مرگ. شدم وقتی اینجوری بهم گفتن

شوهرم که هر روز منو میبینه خیلی متوجه نمیشه

ولیییییی بقیه زودتر میفهمن تغییراتمو

فقط جمله اخرت🤣🤣

میگم سمیه تو لیست سایز نرمالو داری؟ 

مثلا دور شکم چند باشه تخت حساب میشه؟ 

یا دور ران پا چند باشه خوش تراش دیده میشه؟ 

2731

@سمیه1396    

گزارش#  

سلام عزیزم 

صبحانه تخم مرغ ابپز+فلفل فراوان😆+نون+گوجه

میان وعده آلو

ناهار بادمجون کباب+کشک+نون

میان وعده چای+خرما

شام سیب زمینی آب پز+سالاد+ماست 

میان وعده اگر گشنم شد به فنجون شیر 

کالری مصرفی ۵۸۰ 

چالش ها✔

آب✔

خودتو_دوست_داشته_باش#  

خودمو دوست دارم چون قلبم صاف و بی کینه ام 🤗🤗

انگیزشی#  

دیشب توی مهمونی همه میگفتن خوشبحال پریناز چقدر اندامش خوبه شکم نداره 

منم کلیییییی کیف کردممممم😄😄😄😄😄

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
چه اذیتی؟؟😂 مثل این مامانایی که بچه هاشونو میسپارن یکی نگه داره ماهم مزاحمت شدیم😁😍😍😍

عزیزمممم😆😃😃😃

دخترای خوبی بودید.خدا برا سپیده جون حفظتون کنه ننه 

مواظب مادرتون باشید😅😅

خدافظ ننه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
عزیزمممم😆😃😃😃 دخترای خوبی بودید.خدا برا سپیده جون حفظتون کنه ننه  مواظب مادرتون باشید😅😅 ...

ممنون پری جون بابت این مدت که زحمتمون با شما بود

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
یادتونه گفته بودم برای عید برای خودم شلوار لی کشی خریده بودم از این چسبا ولی هم پاش هم دور شکمش یکم ...

وای چه عالی مائده🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

به خوشی بپوشی عزیزم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام گزارش زدم ولی زیادم گزارش بخوری کاربریت میترکه روزی یکیش بده تاپیک حذف تاپیک نی نی یار برات حذف ...

وای دستت درد نکنه راس میگی😢

روزی یکی رو میدم هر روز 

بببن چقدر زیاد بودس😳

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
مرسی عزیزم . امروز هم درحال موتم چند روز خواب ندارم  تا ۴ بیداریم‌بعد فرداش برا کارم باید ۸ صب ...

خخخخ.

حتما پاشو ی چیزی بخور. بعد هروقت حال داشتی پامیشی غذا میپزی.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
آره خیلیییییی واقعا بسی ذوق مرگ. شدم وقتی اینجوری بهم گفتن شوهرم که هر روز منو میبینه خیلی متوجه ن ...

دور کمر ۲۰ سانت از سینه و با سن کوچیکتر باشع

و سایز سینه و با. سن  به هم کمییی نزدیک باشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
👌👌👌👌 واقعاا جمله های مثبت شنیدن روز ادموو شاد میکنه😊 به خاطر همین هست که با ادمای مثبت& ...

اره واقعا یکی هست ما هر وقت میریم خونشون با کوله باری از انرژی منفی برمیگردم

خدایا شکرت 🌸
@سمیه1396   سمیه جون من امروز تو دیگ بودم🙈 گزارش بی گزارش😵شرمنده 😥 یکشنبه هم میرم رو ...

با چیزای ناسالم که بدن تقویت نمیشه.. 🥴

چی بگم بهت..

دکتر حتما برو و یه چکاپ‌کامل بده که هم خیال خودت و مامانت راحت بشه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706