2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805065 بازدید | 290067 پست
سلام گلم شب بخیر💜💜 عزیزم وقتایی ک مغزیجات پسته گردو میخوری  تخمه رو بزار واسه یه روز دیگه و ...

روی چشمم ازفردا دیگه رعایت میکنم ولی فردا فقط ماکارونی میتونم بخورم بیرونیم. رعایت میکنم امروز احساس ترکیدن دارم. 

دست گلت دردنکنه بااین نکات خوب, من هیچ رعایت نمیکردم همرویک روزمیخوردم. 😒

صورتو پر میکنه

نه نمیخوام😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بادام درختی بو نداده برایی تقویت فولیکول عالیه بخر روزی ۱۰ تا بخور خرمای خشک گردو کنجد میوه وسبزی تا ...

😍😍 مرسی مهربونم 💋💋 چشم

ان شاء الله به هرچی میخوای برسی

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
کم کاری میکنن. خوبی عزیزم؟ دستتون دردنکنه منم معده ام کوچیک شده کمی امروز املت پنیری که عاشقشم فقط ک ...

خوبم گلم .

خیلی خووووبه افرین. این یعنی اراده عزیزم.خداروشکر ک اول لراده ت قوی شده و بعدش معدت کوچیک شده

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2731
گزارش# صبحانه پنیر 15گرم شیراز 4ق خیار2عددگوجه 1عدد کره گیاهی یه کوچولو لواش 2کف چای 3لیوان میان و ...

هستی جان امروز خوب نبودی.

سیب زمینی سرخکرده

چیپس

15گرم تخمه خیییلی زیاده

فقط شامت خوب بود

ورزشم ک نکردی

ی مقدار سالمتر بخور عزیزم

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
فرمدهی کپل چیه

فرمدهی با سن

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  

@سمیه1396    

گزارش# سلام

ص:سبوس گندم+سنگک2کف+پنیر=279

ن:سیزیجات پخته+کوکو+سالاد=265

ش:نان سنگک+نیمرو+ماست=439

میان وعده:هلو+آلوچه+هندوانه+دانه سویا=272

کالری مصرفی:1256

کالری مجاز:1400

چالشهای تاپیک👍

آب بیشتر از 8لیوان

ورزش پیاده روی

نه قربونت برم پاره نشد. بازم خداروشکر.  سوراخ شد🥺 وای چقد بد تازه دختر 😭😭 عشقم حواسم به غ ...

ایشالا ب امید خدا بازم سفت و سخت پیش برو مث قبل عزیزم.

من مطمئنم تو میتوووونی

2738
عالیه میبینم که دوباره پر قدرت شروع کردی و حریف شوهر جان شدی 😂

آره این هفته پوستمو کند اینقدر غذا دادبه خوردم😒

دیگه فعلا باهم توافق کردیم بذاره دوسه تا دیگه کم شم ورزشم کنم که عضلاتم قوی شه خدا کنه پشیمون نشه دوباره بیاد به جونم غر بزنه تمووومش کن😁😁😁

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️

@kourosh1396    

@النا123    

دومین اخطار گزارش!❌ کجایین پس؟؟؟

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

سلام عشقم 

@هستی،بانو  

عزیزم دیشب سحر سیر بودم ها ولی خنگ شده بودم😬

سحر 3 قاشق برنج، 2 تا خیار خوردم که کالریش رو با صبحانه حساب کردم. 

گزارش#

صبحانه: خیار 2 عدد، پلو3 ق غ،  ارده 1 قاشق ( 145)

نهار: آبدوغ خیار و نصف کف دست نان بربری (310)

میان وعده:بادام زمینی 20 عدد، خرما 2 عدد(193)

شام :قرمه سبزی 2 ملاقه، سالاد شیرازی یک پیاله، دوغ یک لیوان برنج یک کفگیر، ته دیگ (687)

مجاز 1230 

مصرفی 1337🤕 

توف تو تهدیگ کاش نمیخوردمش

ورزش: پیاده روی حدود 2 هزار قدم، دراز نشست 40 تا، طناب 400 تا، حلقه 5 مین

آب 8 لیوان ✔️

ویتامین ✔️

چالش‌ قند✔️

⏩ من خودمو دوست دارم چون عروس خوبی ام😂

⏩ چند روز دیگه عروسی داریم انگیزم شکست خورده😞 چاقم هنوز

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
@kourosh1396     @النا123     دومین اخطار گزارش!❌ کجایین پس؟؟؟

سلام عزیزم شما هستی خانم رو ندیدی؟ 

نگرانش شدم

آره این هفته پوستمو کند اینقدر غذا دادبه خوردم😒 دیگه فعلا باهم توافق کردیم بذاره دوسه تا دیگه کم ش ...

عزیزم ینی تقریبا توی ۴۰ روز به این وزن رسیدی؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
فدات  منتظرم  من پری قراره بیاد بی اعصابم شدیددد🤕🤕و گرسنه 😤😤

موعدت کیه عزیزم؟ 

منم داغانم پری شم هم باید برم آز هورمونی هم وقت بگیرم برا عکس رنگی