2733
2739
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 156917 بازدید | 1099 پست

فردا سر صبح زنگ بزن آموزش و پرورش قسمت شکایات پدرشون در میارن بعدم شکایت کن بچتو هم ببر پزشکی قانونی بزار یه جوری ادبش کنند هم بچت راحت بشه هم بلای دیگه ای سر یه طفل معصوم دیگه میارن دلم خون شد واسه طفل معصومت بخدا برو شکایت حق بچتو بگیر

هرکاری میکنم باورم نمیشه ! کاش این تاپیک دروغ باشه!مگه عهد قاجاره که بچه رو فلک میکنه!!!!!!؟؟؟؟؟ ما تو خانواده معلم و مدیر داریم اینقد از آموزش پرورش میترسن میگن جرئت نداریم حتی به بچه بگیم چرا درس نمیخونی والدین میرن اداره! فردا مدرسه رفتی بعدش اداره آموزش پرورش هم برو شکایت کن با شوهرت برو ، پدرشو درمیارن یعنی چی آخه! من اگه جای تو بودم تا اخراج این خانم می رفتم

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا باور نمیکنم یعنی چی بلفرض هم خط خطی کرده باشه کفش بچه منو دربیاره تلکش کنه تو چ عصری هستیم کجای دنیایم پدر اون مدیر ودرمیارم پدراون معلمی که وایساده نظاره گر بوده درمیارم مدرسه رواتیش میزنم خراب میکنم روسرش دست ب یه تارموی بچه من بزنه من محرم یه تاپیک زدم درمورد نذری ورفتاری که بابچه من شده شبش نشستم خود خوری کردم ولی فرداش رفتم هرچی ازدهنم دراومد ب صاحب نذری گفتم که بچم نشکنه احساس نکنه پشتش خالیه عجبا دارم میسوزم توچ مادری هستی 

نه خانم، از این خبرها هم نیست بچه رو بخوابانند و فلک کنند، ماشالله مادرها هم که همه آماده ،وقتی میرن ...

خودم از آشناهامون معلم سراغ دارم چنان زده تو گوش بچه پرده گوش طفل معصوم پاره شده....

البته این اراذل درصد ناچیزی از جامعه فرهنگی کشور هستن و معلما انسانهای شریف و عزیزی هستن

قشر فرهنگی هستین اینقدر بهتون برخورده؟

ببین عزیزم حتی اگه بچه شما اون دوستشم کتک میزد مدیر بیخود کرد حتی صداشو برد بالا وااای باهرخطی که خوندم دندونامو ببشتر فشارمیدادم‌روهم‌فرداباهمسرت برو اونجارو قیامت کن چون اصلا این مدیر حرف حالیش نمیشه

2740

خانوما چیز باور نکردنی نیست مدیر دیوونه زیاده اینم چندتا نمونه که رسانه ای شده اونم فقط تو استان خودمون امسال که تنبیه بدنی کلا ممنوع شده،خیلی هاش هم رسانه ای نمیشه 

این اخری بچه ها داشتن تو حیاط اب بازی میکردن یکم اب میریزه رو مدیر اونم با کمربند و لگد و مشت اونقد میزنه تا بچه بیهوش میشه و زنگ میزنن اورژانس ،درسته کار بچه درست نبوده ولی مدیر باید کنترل خشم داشته باشه

2706