2752
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 157387 بازدید | 1099 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
باور نمیکنم! مگه میشه یه مدیر اینقدر کم عقل باشه بیاد همچین تنبیهی بکنه! تاپیک شما مشکوکه

بله باور کنین سالها پیش من بچه کلاس اول بودم  خیلی اروم و ساکت بودم و معلم کتک میزد بی دلیل ما رو هنوز ک هنوز بعد سالها من یادم نرفته معلم چیکار کرد با من ن تنها من با بقیه بچه ها هم...مامانم اومد مدرسه و گف دخترمومو میبرم آموزش پرورش و از شماها شکایت میکنم بخاطر کنک هاتون مدیرو معلم ب دست پا مامانم افتادن ب غلط کردن  افتادن  ک اخراج نشه این قضیه خیلی ساله ولی من هنوز حالم بد از کلاس اول 

کارش چقدر زشت بوده ، چطوری حالی شون نیست و با یه بچه اینطوری رفتار می کنند  من کلاس چهارم بودم ...

دقیقا داداش منم ابتدایی بود ومن راهنمایی یه روز ازمدرسه زنگ زدن مامانمو میخاستن گفتم مامانم نیس ازپشت تلفن صدای گریه داداشمو شنیدم هرچی گفتم چیشده گفت پدرومادرت باید بیان مدرسه زنگ زدم مامان بابام جواب ندادن دلم طاقت نیورد خودم رفتم مدرسه دیدم انقدگریه چشماش شده کاسه خون فهمیدم بایکی دعواش شده ناظمشونم برای اینک بترسونه گفته میبرمت زندان این طفلیم باورش شده منم انقد بی سروزبون بودم ک بجای اینک ازداداشم دفاع کنم وفقط بغضم گرفته بود

برو بیمارستان گزارش پزشکی بگیر که بچت امروز چجوری بودت بعدم برو شکایت کن هم پیش پلیس هم اموزش پرورش 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
کارش چقدر زشت بوده ، چطوری حالی شون نیست و با یه بچه اینطوری رفتار می کنند  من کلاس چهارم بودم ...

وای عزیزم چقدر تلخ و غم انگیز😥🥺 نه خدا چطور این وحشی  بازی رو میخواد ببخشه اینطور روح و روان بچه ها رو زخمی میکنند و میرن دنبال کارشون دختر منم خیلی صدمه ی روحی دید اما بعد بخاطر اون اتفاق یکم دلش خنک شد امیدوارم خدا عذاب گورشون رو زیاد کنه

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
اول بچتو ببر آموزش و پرورش چندتا از دوستاشم ببر  از دکتر حتما گواهی با علایم بگیر حتما‌حتما پ ...

ماتودبیرستان یه معاون داشتیم تازه واردبود وخیلی هارت و پورت میکرد برعکس معاونای قدیمی خیلی مهربون بودن و هرکاری میکردیم نهایت تذکرمیدادن وشایدنمره انضباط کم میکردن ولی هیچوقت دادنمیزدن سرمون این جدیده مثلا میخاست گربه رو دم هجله بکشه 

کلاس ما خیلی شربود یکی ازبچه هاخیلی باهاش چپ افتاده بود یه روز ازپله ها که داشت میرفت پایین سریع پله رو شلوغش کردیم دوستمونو پوشش دادیم یه تنه ریز بهش زد وافتاد دستش شکست😉

2706