2733
2734
عنوان

تاپیک دعا🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 2824 بازدید | 504 پست

لطفا برای آرامش و شادی روح پدر گرامی @بانوی،ایران     و @سیاهیشب     و همین طور دو جوان تازه درگذشته دعا کنین ممنونم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
لطفا برای @mahdi1397     @اعتصامی     @درمسیرخدا    ‍  و ...

خیر دو دنیا نصیبت حنا جان 

عارفه جان خیلی التماس دعا لایق باشم منم دعاگوتون خواهم بود ،لطفا برای عاقبت بخیری علیرضا و بهار دعا کنید و ی حاجتی من دارم که خدا ازش آگاهه 

@منتظرررررظهور    

@zahraeeeee    

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
استارتر جان لطفاً برای دوستام دعا کن ممنونم  @درمسیرخدا     @اعتصامی   &nb ...

سلام عزیزم ممنونم 🙏🙏⚘⚘🙏🙏برای حاجت روایی همه دوستان و دوست عزیز مامان مهدیار جان ۱۰۰صلوات هدیه می کنم 

[QUOTE=208634085]@مامان،مهدیار     @مامانبزرگپانیذ     @ترنس1387     @عشقشوهرم ...

خدایا ترابحق محمد وآل محمدبده حاجت دخترگلم دخترناراحت همیشه وخوشحال وخندون ش کن آمین 

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738
سلام عزیزم ممنونم 🙏🙏⚘⚘🙏🙏برای حاجت روایی همه دوستان و دوست عزیز مامان مهدیار جان ۱۰۰صلوات هدیه می ...

سلام عزیزم  ممنونم گلم  الهی آمین 

ان‌شاءالله حاجت روایی خودت الهی آمین 

💙اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💙

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
استارتر گرامی الهی به عالیترین نحو و به زودی زود حاجت روا شین الهی آمین لطفا برای سفید بختی چند خا ...

سلام عزیزم خوبی؟ یک دنیا ممنون ازلطف همیشگیت

الهی به همه خواسته های دلت برسی

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

لطفا برای @mahdi1397     @اعتصامی     @درمسیرخدا    ‍  و ...

خدا خیرت بده.. عزیزدل🙏❇️🙏❇️🙏❇️برای سلامتی شما و حل شدن مشکل برادرتون. و حاجتروایی استارتر عزیز... صلوات میفرستم🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
لطفا برای @مائده6525221     @شهنور     @خداگونه     @گیلاس_ ...

ممنونم خواهری لطف داری🙏💚🌹 

استارتر عزیز لطفاً برای سلامتیم و آرامش دل خودم و عزیزانم دعا کن ممنونم 🙏

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706