2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805038 بازدید | 290067 پست
اشکال نداره پیش میاد عزیزم🥰

فدات بشم میدونی کدوم صفحه اس یا بگردم پیدا کنم گلم 😊

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
@عروسترکم     سلام خانومی .وزن شروع ۹۰.....وزن هدف۶۰

سلام‌گلم🤗❤

وزن دیروزت هم بگو عزیزم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@donyay_kochak     عزیز مگه این نیست

همینه 😘

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2728
@فندق_فسقلی     @بانوباران     @mediiisaa     @baharak2017 ...

@baharak2017   ☝ بخون عزیزم

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
فدات بشم میدونی کدوم صفحه اس یا بگردم پیدا کنم گلم 😊

اره ۱۱۴۴۹

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
گزارش#   ص:تخی +نان+گوجه+خیار(۲۵۰کالری) م و:سیب+پرتقال+رطب(۲۰۰ کالری) ناهار:سینه ی مر ...

خیلی عالیه عزیزمممممم.آفرین👏👏❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@donyay_kochak     عزیز مگه این نیست

اینه عزیزم اما نمیدونم چرا تگ میکنی نمیاد تو اعلانم 🤔پس چرا برای بقیه میاد 

2740

سبز#  

گروه سبز💚💚💚

👈👈👈قوانین تاپیک:

✔️توضیح رژیم را با دقت بخونید.( داخل امضای استاتر)و برنامه اصلی

✔️نکات مهم و جدید را داخل هشتک سبز توی امضام میزارم.. همیشه چک کنید... بعدا نگید نمیدونستم...

✔️اگه یکی بیاد بگه من فلان چیزوو نمیدونستم، درصورتیکه قبلا توضیح داده شده، اخطار میگیره.🔪

✔️هر روز قبل ۱۲ ظهر گزارش بدیدواسه بررسی ویا شب قبل ۸ گزارش اخر را بدید. (۳ بار خطا، حذف)

✔️هر هفته، فقط یکشنبه ها قبل ساعت ۱۲ اعلام وزن.بعدش لیست بسته میشه.داخل تاپیک اصلی من را تک کنید برای وزنتون...( وزن هفته قبل... وزن الان...)(۲ بار خطا، حذف)

✔️سایز دهم هر ماه داخل تاپیک سایزبزارید...سایزقبل و بعد و هدف بزارید که بشه راحتتر کاهشا را تشخیص داد..من را پایین سایزاتون تک کنید.(۲ بار خطا، حذف)

✔️موقع پری وزن و سایز نکنید.. با این علامت🎈منو یکشنبه‌ حتما خبر بدید تا داخل لیست وزن بزارمتون..

✔️هر ماه چالش جدید میزارم.

✔️سعی‌کنید رقیب رژیمی داشته باشید.

✔️کاری داشتید من را ریپ یا تک کنید.

تو.میتونی💪💪💪

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اینه عزیزم اما نمیدونم چرا تگ میکنی نمیاد تو اعلانم 🤔پس چرا برای بقیه میاد 

نمیدونم

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
اره ۱۱۴۴۹

مرسی گلم 

2706