2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804882 بازدید | 290067 پست
نه بامداد جون منظورم یه چیز دیگه بود چندماه پیش تاپیک رو دیدم که بچه ها روزانه کالری رو که میخوردن گ ...

عزیزم منم دقیقا منظورم همین بود همینجا گزارش میزارید و سرگروهتون رو تگ میکنید همه ی گروه ها همینجا هستند 

صبر کن دارم توضیح میزارم برای اینکار 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عشقممممم❤❤❤❤بذار خودمم از الهه بپرسم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4137103/تاپیک-وزن-بامدادخمار

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

❌❌❌ دیگه برید در خونه ی خودتون بازی کنید 

نیم ساعت پست نزارید من همه ی مطالب رو بزارم 🔫

2728

❌❌❌❌❌📣📣📣📣📣📣

بچه ها از این پست تا پایین رو بخونید

تا آخر شب قفل میکنم که همه بخونن

ببخشید این اخرین باریه که قفل میکنم تاپیک رو مگر اینکه مورد خیلی خاصی پیش بیاد

از فردا برنامه شروع میشه

لطفا قوانین تاپیک ‌مواردی که مینویسم رو هم بخونید و هم رعایت کنید که تاپیک منظم باشه و در کنار هم به هدفمون برسیم🌷

اول تگ کردن و هشتگ زدن رو بهتون میگم ممکنه بعضی بچه ها بلد نباشن 

چون برای گزارشتون باید هشتگ گزارش بزنید و سرگروهتون رو تگ کنید 

اول 👈🏻@  رو بزارید و بدون فاصله اسم کاربرمورد نظرتون رو بنویسد 

مثلا @مامانجوجوبودم   ر‌و میخوام تگ کنم بعد صبر کنید که یه لیست از اسامی کاربرایی که این اسم رو دارن بیاد و از بینشون کاربری که مدنظرتونه رو انتخاب کنید اینجوری تگ میشه  

برای هشتگ زدن 

اول👈🏻# رو بزارید و بعد بدون فاصله مطلب مورد نظرتون رو بنویسید 

برای هشتگ هم لیست میاد هم میتونید از تو لیست انتخاب کنید و هم میتونید خودتون بنویسید و بعد در آخر فاصله بزارید ابی میشه و اگه هشتگتون طولانی هست بین کلمه ها نباید فاصله بزارید باید از . یا - استفاده کنید مثلا گزارش# یا بامداد.خمار.عاشقتونه#  ‍ 

دوم اینکه به هیچ عنوان دیگه عضو جدید نمیگیریم جون گروهبندی کردیم و هر سرگروه لیست داره و تعداد بالاست و میخوایم چالش بزاریم و باید منظم باشید 

فقط و فقط بچه هایی که عضو بودن قبلا و گروه رنگی داشتن و فقط این چند روز نبودن و اطلاع نداشتن میتونن تو لیست باشن البته اونا هم اگه تا هفته ی آینده همچنان نیان حذف هستن 

نخوندن توضیح برنامه که تو‌امضامه گزارش ندادن دوهفته وارد نکردن وزن باعث میشه حذف بشید در ادامه قوانین تاپیک رو میزارم 

فقط کسایی که الان اسمشون تو لیست هست عضو هستن و اون استثنایی که بالاتر گفتم اونم تا هفته ی آینده  

قوانین_تاپیک#  

🔴دیگه عضو جدید نمیگیریم
🔴خوندن توضیح برنامه که لینکش تو امضامه اجباریه
🔴سه بار پشت سر هم ندادن گزارش دوهفته پست هم وارد اعلام نکردن وزن ونخوندن توضیح برنامه
باعث حذف میشه

🔴🔴برنامه ی اصلی 🔴🔴

✅همه باید اول روز دیگه نهایت تا ۱۲ ظهر 🕛 برنامه غذایی که قراره اونروز مصرف کنن رو بزارن و سرگروهشون رو تگ کنن که اگه ایرادی تو برنامه غذاییتون هست اصلاح بشه

🔴 بهترین روش کالری شماری اینه که هر چیزی قراره تا اخر روز مصرف کنید رو همون اول روز حساب کنید تا بدونید تا شب چند کالری مصرف میکنید و کالریتون رو کنترل کنید

و مثلا چیزی نخورید بعد تازه برید کالریشو ببینید و کالریتون بزنه بالا یا اگه  کالریتون خیلی پایینتر از مجاز باشه سرکروهتون راهنمایی کنه که چه چیزهایی مصرف کنید 

پس گزارش هاتون رو اول روز بزارید و تا ساعت دوازده و اگه دیگه نشد نبودید مساله ای پیش اومد گزارش آخر روز بزارید و نهایت تا ۸ شب بعد اون گزارش قبول نیست 

✅هر هفته یکشنبه ها تا نهایت ساعت دوازده ظهر 🕛 باید وزنتون رو به سرگروه بگید که وارد لیست و تاپیک کنن هر کی فقط به سرگروه خودش وزنش رو بگه 

✅هر سوالی دارید سرگروهتون یا من رو تگ کنید

🔴اگه سرگروهتون از برنامه غذاییتون ایراد میگیرن این فقط و فقط بخاطر خود شماست که بهتر وزن کم کنید پس حتما به نکاتی که میگن توجه کنید 

✅هر کدوم از سرگروه ها به بچه هاشون تایم ورزش بدن که همه تو یک ساعت مشخص ورزش کنید که انگیزه بگیرید هر گروه هر ساعتی که دوست داره و همه موافقن

✅هر هفته کسایی که بهترین کاهش رو داشتن و یا گروهشون تغییر کرده تگ میشن و تشویق میشن

✅دوهفته اعلام وزن نکردن و سه بار گزارش ندادن پشت سر هم باعث حذفتون میشه 

✅گروهی که کاهش بچه هاش بهتر باشه هم تشویق میشه و هم میتونه چالش بعدی رو تعیین کنه

✅هر کدوم از سر گروه ها یه لینک مخصوص گروهش بزاره تو امضاش که هر مطلب جدید و با چالشی میزاریم تو اون لینک بزاره که همه گروه ببینن و هشتگ مخصوص گرهتون رو درست کنید مثلا گروه_بنفش# بچه های گروه هم برای پیدا کردن مطالب و چالش های جدید تو امضای سرگروه وهشتگ مخصوص گروهشون رو ببینن

✅هر چالش و برنامه جدیدی بود سرگروه ها رو تگ میکنم و سرگروه ها به بچه هاشون بگن و اطلاع بدن ولی این به این معنی نیست که خودتون دیگه بیخیال باشید و نخونید همیشه امضای سرگروه و هشتگ مخصوص گروهتون رو رو بخونید که از مطالب و چالش های جدید باخبر باشید

✅ این قانون گذاشتن ها برای تاپیک و یا سخت گیری من و سرکروه ها فقط برای اینه که شما خوب وزن کم کنید اینو بچه های قدیمی تر میدونن که چقدر روی انگیزه و کاهش تاثیر مثبت داره

🔴🔴🔴 دیگه ببینم کدوم گروه نمونه میشه ها 

اسم سرگروه و لیست هر گروهی رو میزارم پایین اگه اسم کاربریتون اشتباهه به سرگروهتون بگید درستش کنه ( فقط اسم کاربری تو ایست باید باشه اسم خودتون نیازی نیست )👇🏻👇🏻👇🏻

@سمیه1396   سرگروه سبز 💚💚💚💚

۱مهساجووون 

2- ehjrhrh4u 

3- ساناز718

4- آسنات 99

5- مامان امیرحسین 

۶-ش_سادات

۸-ایلیا

۹-مامان_زمستان 

۱۰هلنازززز

۱۱-الی_اراد

۱۲سی_ار۹۷ 

@kiarash_mami      سرگروه شماره یک آبی 

۱.جیهان

۲.مامان۶۷

۳.زیباجوووووون

۴.tamana336

۵.ghazalekhanom

۶.golezahra

۷.poname

۸ ۰سپید برفی

۹.دختربرفی78

۱۰.kanomkhoneh

۱۱.اتیسا

۱۲.مامان_کوروش۲ام

۱۳.soyiiiii

@مامان_الیساهستم    سرگروه شماره دو گروه آبی 

۱.mamamnali95

2.ati_hami

3.مامی_خوشگل

۴.ashoijooni

5.برکه۱

۶.فندق_فسقلی

۷.بانوباران

۸.mediiisa

9.donyay_kochak

۱۰.baharak2017

۱۱.صبح

۱۲.Sepiiiiideh

09:40:42 | 

@donyay_kochak    سرگروه شماره سه گروه آبی 

۱-جوجو۱۴۰۰

۲.nazijun

۳.barankhanomi

۴سحررخانومی

۵.تپلو92

6.مامان الیسا هستم

7.کابوووس

۸.زهرا۱۴

۹.geyran

۱۰.raha_roham94

۱۱.zahra1376

۱۲.viddaaa

۱۳.zinab123

09:41:19 | 

@مامانجوجوبودم     سرگروه اول گروه نارنجی

1 - دوباره_زندگی  

۲-رویای_نی_نی_سایتم.    

۳- شیرین_آردا.  

۴-دختربهاری.    

۵-دیاناجووون

۶-یاشار مامان.  

۷-آرششششین.      

۸-آناهیتا۹۶.            

۹ - رaها.

@هستی،بانو    سرگروه دوم نارنجی 

1- shimahamed

2-honamik29192

3-saharbeauty

4-golpari9397

5-marshmallow

6-shimagh

7-khanomekhasss

8-barfiii_jooon

9- 70alna

10- deli_mami

21:56:16 |

2706