2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805627 بازدید | 290067 پست
اره من در حد ۵۰_۱۰۰گرم کاهش داشتم یه وقتایی هم درحد یک دوکیلو بالا میرفتم باز پایین میومدم  ال ...

التماس دعا😍😍😍😍😂😂😂منم بطلب😁😁😁

پس اگه ورزشمون سرجاش باشه و هفته ای۱۰۰تا اضافه کنیم،کاهشمون بیشتر میشه،الان مثلا کالری روزانه پر میشه؟

گزارش# ص:نان و پنیر گوجه فرنگی ناهار:پلو+ماست میانوعده:شیر،خرما، بیسکویت ساده شام ، تخم مرغ آب ...

باریکلاااا ورزشکار... عالیههه👏👏👏👏

مصرف ابت هم تو گزارشت باشه که باعث بشه که اب بخوری همیشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش#  

سلام شبتون بخیر 

ص:یک لیوان شیرکم چرب دوعدد خرما .

ن:۱ق استامبولی  ۳ق حلوا خرمایی ۷کف د نان 

میانوعده:۱/۳برش کیک.۳ عددکیوی ۱/۴دونات 

ش:۶ق آبگوشت ۲ق آبگوشت کوبیده ۲ونیم کف د نان.نصف لیوان دوغ ۱قاشق املت.۲قندبا چای۱لیوان چای سبز ۲۰ دقیقه ۱۵ قدرتی کالری مجاز ۱۱۰۰ کالری مصرفی ۱۱۷۰🙈👻

خـدایا شکرت♥ 
التماس دعا😍😍😍😍😂😂😂منم بطلب😁😁😁 پس اگه ورزشمون سرجاش باشه و هفته ای۱۰۰تا اضافه کنیم،کاهشمون ...

من چون واقعا تو این قرنطینه داشت گاو درونم بیدارمیشد سریع فک چاره کردم 

کلا ۶۰۰کالری ناهار میخورم 

۴۰۰صبحانه

۳۰۰شام 

بقیش میانوعده 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2731
التماس دعا😍😍😍😍😂😂😂منم بطلب😁😁😁 پس اگه ورزشمون سرجاش باشه و هفته ای۱۰۰تا اضافه کنیم،کاهشمون ...

اره ورزش داشته باشی جلوی اضاف شدنو میگیره

عآقا یه روز شد پس چرا این عکسامونو تایید نمیکنند؟

تا فردا هم صبر کن..

احتمالا سرشون شلوغه.. 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من چون واقعا تو این قرنطینه داشت گاو درونم بیدارمیشد سریع فک چاره کردم  کلا ۶۰۰کالری ناهار میخ ...

خوبه دیگه.من صبحانه م به دویست نمیرسه،ایشالله اونور بیایم جبران کنیم😂😂

ممنون که راهنمایی م کردی عزیزم😘😘

خوبه دیگه.من صبحانه م به دویست نمیرسه،ایشالله اونور بیایم جبران کنیم😂😂 ممنون که راهنمایی م کردی ع ...

منم روزای رژیم خیلی دقیق بودم قبل گروه بندیا 

بچه های قدیم تر یادشونه من حتی برنامه فردامو مینوشتم 

2740
منم روزای رژیم خیلی دقیق بودم قبل گروه بندیا  بچه های قدیم تر یادشونه من حتی برنامه فردامو مین ...

آره من تاپیکو میخونم از اول، الان رسیدم به ماه رمضان پارسال،از۶۹شدی۶۷باحال بود،دو کیلو کاهش تو یه هفته

قبل رژیم وزنت چند بود؟

سلام همه خوشگلا 

من از صبح دارم‌عین اسب میدویم از صبح رفتم خرید  برا خونه اومدم همه رو بشور و ضدعفونی کن 

صبونه ساعت ۸ خوردم

ناهار ساعت ۴ خوردم دهنم آسفالت شده بود از گرسنگی ولی چون بیرون بودم جرات آب خوردنم نداشتم

خلاصه از ۴ تا الان داشتم کار خونه میکردم 

الان یه ۱۰ دقیقه حلقه زدم

شامم نخوردم 

کالریم تا الان ۷۰۰ مصرفی بوده

سوزونده شدم همون ۱۰ دقیقه حلقه البته اگه بدو بدو از صبحم هیچ حساب کنیم

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
منم روزای رژیم خیلی دقیق بودم قبل گروه بندیا  بچه های قدیم تر یادشونه من حتی برنامه فردامو مین ...

اره واقعا 👌

من  یادداشتات را که میدیدم همیشه یاد برنامه هفتگی دوران مدرسههه میفتادم...

یهوو استرس مدرسه بهم دست میداد😅

😂😂😂 واای چقدر نوشته بودی هااا.. معلومه حسابی دلت پره از دست شیرینی هاا.. حالا فکر کن ا ...

آره راس میگی 

اینقدر تا حالا برام اتفاق افتاده اول توی یادداشت های گوشیم مینویسم بعد اینجا کپی میکنم،😅

باشه از ایم به بعد فست هارو 500 مییندم👍

میدونی سمیه من آخه شبا تا دیر وقت بیدارم بعد ظهر ها بیدار میشم😕یک بار اومدم شب زود بخوابم

ساعت 8 شب خوابیدم 10 بیدار شدم تا 2 خیلی اذیت شدم

اونم اولین روز فستم بود میخواستم حتما روی 500 نگهدارم خوابیدم انتحاری نزنم

آره من تاپیکو میخونم از اول، الان رسیدم به ماه رمضان پارسال،از۶۹شدی۶۷باحال بود،دو کیلو کاهش تو یه هف ...

دمت گرم دختررر... با همین اراده ای که داری تو خوندن صفحات

حتما  به هدف وزنيت ميرسي كه هيچ،، تازه ردش هم ميكني👌

2706