2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805344 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام همه خوشگلا  من از صبح دارم‌عین اسب میدویم از صبح رفتم خرید  برا خونه اومدم همه رو بش ...

خسته نباشييي 🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
آره راس میگی  اینقدر تا حالا برام اتفاق افتاده اول توی یادداشت های گوشیم مینویسم بعد اینجا کپی ...

اره فقط روزاي فست ميتوني تاظهر بخوابي، كه زياد درگير خوردن نشي 

ولي نه هر روز

هر موقع كه بيدار ميشي، اول يه نوشيدني ولرم بخور مث شير كه به خودت مثلث بشي..😅 

شير خاصيت سير كنندگي بالايي داره...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
امروزم تمومشد ومن چهارمین روزم هم تونستم رو تصمیمم بمونم😉😉😉

👏👏👏👏👏

اره فقط روزاي فست ميتوني تاظهر بخوابي، كه زياد درگير خوردن نشي  ولي نه هر روز هر موقع كه ب ...

مخصوصا الان دل درد های قبل پری هم که دارم میترسم صبح پاشم صبحانه بخورم بعدش زیاد چیزی بخورم

چون یکبار صبحانه خوردم بعدش تا شب کالریم زد بالا

ولی فردا رو امتحان میکنم حتما👍صبحانه خیییلی کم میخورم به جاش با میوه فراوون

ممنون بابت راهنماییت❤️🌼❤️ 

📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه هاي گل كه در جريان امضاها نيستيد:

داخل امضاي استاتر،. رنگ بندي گروهي توضيح داده شده،

لطفا طبق توضيحات، رنگ پروفايل و امضاتون را تغيير بديد تا همه يه دست و همگن بشيم😅

نه خداییش اینجوری راحت تره واسه اطلاعات گیری و پیدا کردن رقیب رژیمی😅

2738
مخصوصا الان دل درد های قبل پری هم که دارم میترسم صبح پاشم صبحانه بخورم بعدش زیاد چیزی بخورم چون یکب ...

فداات دااا

موفق باشی

چای دارچین عسلی. واسه قبل و حین پری عالیهه....

@سنجاقک_خانوم    

عزیزم ایشالا گل پسرت زود زود حالش خوب شه

بچه ها از شمام‌قبول باشه

ایشالا هرچی میخاید خدا ده برابر بهتون بده

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
ورزشت کو 

چند روزه خونه مامانمم ورزش نکردم از فردا ایشالا انجام میدم🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

اقایووووت داداشااااام

تبریییییک

پروفایلا تایید شدن

به شادی بپوشید خخخخخخ

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

به به عجب رنگایی به به

اره میدونم نباید بخورم ولی چیکار کنم لعنت به این برنج خوشمزه من با برنج زنده ام اما کمش میکنم ارادم ...

ایشالا تو میتونی من الان گشنمه همه خوراکیای خوشمزه میاد تو مخم ولی میگم نه میخام بخابم لعنت بر شیطان 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
2706