2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست
اها  مرسی گلم امیدوارم خیلی زود به هدفت برسی😉

انشالله تو هم برسی عزیزم ما می توانیم 💪💪💪😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2 عدد تخم مرغ🐔 یک لیوان آرد یک لیوان شکر سه قاشق شیر سه قاشق روغن (که میتونین مثل من حذف کنین س ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی توضیح دادی..ذخیره کردمش..اگه خوب در بیاد حتما درس میکنم..ولی صددر صد شما خیلی ماهری که اونقدر خوب در میاری ماشاءالله بهت👏👏👏

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2731
دفیقا درست فهمیدی هستی جون کاملابی حوصلم 

سلام عزیزدلم خوبی😍😍😍

شکوه جونم 62شدم نزدیک هشتصد گرم چاق شدم 😯البته تو این یه هفته با سر تو دیگ بودم 😉😯

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼😎😎😎😎 اینههههه💪💪 💪 💪 💪 💪

من گند زدم شدم 62 نزدیک هشتصد گرم اضافه کردم ولی این هفته جبران میکنم💪💪💪

2738

امروز میدونیددد یکشنبه هستاااااا😐😐😐

روز وزن مبارک😄😄😄😄😄😄

جرا وزن نمیدید.... اه .. مرسی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عوض کردیم امضایمان راا😎😁

افرین بر تو ای رژیمی نمونه👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عوض کردیم امضایمان راا😎😁

قدامون نزدیک به هم هس😊