2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
اها  مرسی گلم امیدوارم خیلی زود به هدفت برسی😉

انشالله تو هم برسی عزیزم ما می توانیم 💪💪💪😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2 عدد تخم مرغ🐔 یک لیوان آرد یک لیوان شکر سه قاشق شیر سه قاشق روغن (که میتونین مثل من حذف کنین س ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی توضیح دادی..ذخیره کردمش..اگه خوب در بیاد حتما درس میکنم..ولی صددر صد شما خیلی ماهری که اونقدر خوب در میاری ماشاءالله بهت👏👏👏

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2728
دفیقا درست فهمیدی هستی جون کاملابی حوصلم 

سلام عزیزدلم خوبی😍😍😍

شکوه جونم 62شدم نزدیک هشتصد گرم چاق شدم 😯البته تو این یه هفته با سر تو دیگ بودم 😉😯

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼😎😎😎😎 اینههههه💪💪 💪 💪 💪 💪

من گند زدم شدم 62 نزدیک هشتصد گرم اضافه کردم ولی این هفته جبران میکنم💪💪💪

امروز میدونیددد یکشنبه هستاااااا😐😐😐

روز وزن مبارک😄😄😄😄😄😄

جرا وزن نمیدید.... اه .. مرسی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عوض کردیم امضایمان راا😎😁

افرین بر تو ای رژیمی نمونه👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عوض کردیم امضایمان راا😎😁

قدامون نزدیک به هم هس😊

2706