2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805056 بازدید | 290067 پست
مرسی زیبا جونم❤️❤️😍😍 آره من خودم اصلا تولد خانوادگی رو بیشتر از تولد های شلوغ پلوغ دوست دارم🙂 ...

ای طمع کار😂😂😂

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دختر خوبی شدم و از امروز شروع کردم با وزن ۷۵

افرین🙌😍

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ممنون زیبا جان نگرانش بودم

خواهش میکنم حالش خوبه ولی درگیر مشکلاتشه😢😣

2731
راستش دو هفته ک اصلاااااا...یک هفته هم ک پریود بودم وزن نکردم کلا سه هفته استپ بودم قبل از این خ خوب ...

همون ۱ کیلو بوده چون قبلش دشوری نرفتی اینطوری نشون داده اشکالی نداره خالا شوک بده انءشالله ک اثر بخش باشه🌺🙏

2 عدد تخم مرغ🐔 یک لیوان آرد یک لیوان شکر سه قاشق شیر سه قاشق روغن (که میتونین مثل من حذف کنین س ...

عزیزم یه بسته کامل وانیل زدید؟؟ میشه بگید چند قاشق غذاخوری وانیل زدید؟؟؟ 

اگر بخوابید پگینک پودر بزنید چند ق غ میزنید؟؟؟ ممنون

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
2740

@سمیه1396    

سلاااام

سمیه ببین امروز برات خیلی خبر دارم ها

اینو دیدی بگو بعدی رو هم بهت بگم🙂

یکیش اینه که دیروز رو با کالری زیر 500 بستم🙄😳

چون ساعت 8 شب خوابیدم🤭

صبحانه آب خوردم
ناهار 👈 تخم مرغ آب پز 1 عدد + نان سنگک 12 گرم +سالاد کلم و کاهو با سس حدود 50 گرم
میانوعده 👈 چای دارچین با 10 گرم عسل
شام 👈 سیب یکدونه + پرتقال نصفی
آب‌ 7 لیوان✔️
جمع کالری👈296 تا
ورزش‌ 👈خیلی حال نداشتم
100 تا بپر بپر + چالش شکم و ران و بازو و کپل میانه روز سوم + 350 تا ساق پا

سلام به همگی😊✋

شروع چالش ۷۴/۵۰۰

هفته پیش ۶۸/۵۰۰

امروز ۶۸ خداروشکر 🤩💪

@سمیه1396  

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
من نتونستم همینجوری گذاشتم

برات درستش کردم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸