2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
کاش نزدیک بودی برات به مناسبت تولدت خوشگل ترشو میپختم😍 انشاالله صدو بیست ساله بشی  لبات خندون ...

ای جان مهربون❤️

مرسی عزیزم چه دعاهای قشنگی مخصوصاااا آخریش😜🤭

کاهشت هم مبارکت باشه

انشاالله هفته بعد دو برابرش داشته باشی💪🏼😎

سلام عزیزم دیروز ک باهاش حرف زدم گفت میاد تاپیک دیگه خبر ندارم ازش حتما بازم سرش شلوغه فرصت نکرده بی ...

منم دختر خوبی شدم و از امروز شروع کردم با وزن ۷۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

📣📣📣📣📣📣

تاپیک‌وزن

بچه ها اینجا اعلام کنید وزناتون را

فقط وزن.... متفرقه نزنید❤️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4137103/تاپیک-وزن-بامدادخمار

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
عزیزم ازهمه بهتر😍😍😍بازم مبارکت باشه❤

مرسی زیبا جونم❤️❤️😍😍

آره من خودم اصلا تولد خانوادگی رو بیشتر از تولد های شلوغ پلوغ دوست دارم🙂😉

ولی یکی از مزیت های اون تولد های شلوووغ کادوهاشه😜😅

دو هفته 🤕😕😖😪 کلی هم رعایت کردم  دیروز هم فست بودم امروز رفتم رو وزنه کلیییی خورد تو ذوقمم ...

پس من چی بگم که دو ماه الکی رعایت میکردم و استوپ بودم😢

.بعد شوک هم 200 گرم کم شدم که دوباره برگشت😖

مرسی عزیزم. منم بازوام و رونهام شل شده .باید سفت شن😩

با همین برو عالی بشرط اینکه هر روز بری عزیزم😊💪

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2740
من چنبار شوک گرفتم ولی وزنم مثل خر نگام می‌کرد  تغییر اصلا دو هفته ورزش نکردم الانم یه هفته است ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

وای خدا نکشتت

مثل خر نگات می‌کرد؟ 🤭😂😅

عزیزم باید هر قسمتی از بدن رو میخوای بزرگ بشه فرمدهی مخصوص اون قسمت رو کار کنی  هر قسمتی که کو ...

مرسی عشقم 

ورزش های فرم دهی ب اس ن و پا چی هستش تو اینترنت سرچ کنم هستش عزیزم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
📣📣📣📣📣📣 تاپیک‌وزن بچه ها اینجا اعلام کنید وزناتون را فقط وزن.... متفرقه نزنید❤️ h ...

بچه هااا

📣📣📣📣📣📣

به ترتیب برید....

با شما ره کذاری

لیست قبل را کپی کنید و در ادامه خودتون را بنویسید

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چه اذیتی مهربون. منم اولاش یه استکان روغن میزدم😨😨😨😨😨😨😨بعدش نصف لیوان 😑😑😑😑😑😑یدفعه کلا یا ...

فداات😘💐

آره منم روغن رو مثلا۱۵۰گ باشه نصف میریزم حالا بیارم مثل شما درس کنم کلا روغن یادم بره ببینم چجوری میشه 😁✋ 

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2706