2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805530 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم خوبی من که ۳روزه دارم گند میزنم بدجور گیر دادم ب شکلات و کیک شکلاتی و کوفت و ... انقدرم ...

سلام عزیزم قربونت 😘

اشکال نداره گاهی پیش میاد

اگه تو خونه ازین جور چیزا نگه نداری خیلی بهتره 

تو میتونی 🌺

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🔴🔴🔴 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻روش تقویت اراده در رژیم  

نکات_مفید_رژیم# انگیزه#  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام بامداد جان

عزیزم من با کرفس کالری شماری میکنم

طبق راهنمایی شما

فقط من اب که میخورم

میرم رو ترازو زیاد نشون میده و واقعا ناراحت و عصبی میشم

انگیزه ام واسه خوردن اب خیلی کمه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731
سلام عزیزم قربونت 😘 اشکال نداره گاهی پیش میاد اگه تو خونه ازین جور چیزا نگه نداری خیلی بهتره  ...

نگه نمیداشتم بخدا شوهر لهنتی رفته خریده و مداممم میخوره 🤕🤕🤕دیگ نمیزارم بخره🤧😂

انشالله😇😇😇

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

گزارش

ص:لواش۱/۴٬٬قند٬پنیر
م و:بستنی٬پفیلا٬شکلات
ن:املت۳ق٬لواش نصف
م و:شیرموز٬ساقه طلایی٬نصف پرتقال٬قند
ش:ماکارونی۵ق
م و:شکلات کاراملی پرتقال
آب: فعلا ۴لیوان
ورزش:۴۰دراز نشست،۲۲۰۰گام٬ورزش قدرتی۱۷مین
مجاز۱۷۰۰ مصرفی۱۲۷۱

سلام بامداد جان عزیزم من با کرفس کالری شماری میکنم طبق راهنمایی شما فقط من اب که میخورم میرم رو ...

عزیزم مگه دیقه به دیقه داری وزن مبکتی؟؟؟؟

هفته ای یه بار فقط مجازی رو ترازو بری،اونم صبح ناشتاست

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
سلام عزیزم خوبی من که ۳روزه دارم گند میزنم بدجور گیر دادم ب شکلات و کیک شکلاتی و کوفت و ... انقدرم ...

وزنامون تقریبا بهم نزدیکه

کاش با هم دوباره شروع میکردیم

محکم تر از قبل💪

موافقی؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740

@بامدادخمار  

سلام عزیز خانووووم❤️🌹

خوبی؟ 

باز تو اومدی تاپیک دور زدی من نبودم😐😁

🔴میگم که الهه جون میشه در مورد چربی های مفید یک توضیحی بدی؟ چی ها مثلا به جز آجیل ها و روغن زیتون

🔴و یک سوال دیگه اینکه من مثلا یک روز اومدم برا امتحان نون حدود 6 گرم خوردم و برنج 4 یا 5 قاشق یعنی به حساب خودم خیییلی رعایت کردم برا کربو ولی از آخر هم مانکن کربو رو قرمز نشون داد و پروتئین رو کم کم😳

خب چکار کنم که پروتئین زیاد و کربو کم مصرف کرده باشم در روز؟ 

و جواب پیام های قبلیت😁😊: عزییییز دلم بهت تبریک میگم لاغر شدی نگاه کن الهه دیگه تفاوت من که هنوز مجردم با تو که دو تا بچه داری 5 کیلویه فقط و این یعنی اوج موفقیت برای تو و شکست برای من😂👈💖

فقط گفته بودی اگر توی یک هفته وزن زیاد کرده باشی زود کمش میکنی چجوری؟ مثلا تو اون هفته ورزش بیشتر میکنی یا غذا کمتر میخوری که زود کم میشه؟ 

گزارش

ص دوکف دس نان و نصف قوطی کبریت پنیر

م و .پرتقال

ن قارچ و مرغ پخته دو ق و یک لیوان دوغ

م و.سیب شکلات تلخ

ش. سوپ کلم سه ملاقه

م و .شیر خرما و دیدم کالریم کم میشه یه برش پیتزا 

مجاز 1200 مصرفیم 1100

یک ساعت پیاده روی .280تا پروانه  صد حرکت پهلو

وزنامون تقریبا بهم نزدیکه کاش با هم دوباره شروع میکردیم محکم تر از قبل💪 موافقی؟؟

صدرصدددددد موافقم عزیزم 😋🥰🥰🥰

از فردا تگ میکنم 🥰🥰🥰

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706