2733
2734
عنوان

چیشد اخرش

98 بازدید | 12 پست

تاپیک @maman_ninihely    

چیشد تهش؟ تا اونجا خوندم که خواهر شوهرش زنگ زد 

من جای خواهر شوهرش بودم میگفتم خودم اهنگ رو فرستادم اکانتش دست منه تازه برای عادی شدن با گوشی شوهرم پیام میدادم یه سوال مثلا راجع به یچیزی می‌پرسیدم که بفهمه منم 

بعدم شوهرمو میکشتم 

شما بودید چیکار میکردید

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
نه به اون طرفداریت نه به اون کشتنش 😂😂

خب به هر حال قبل اینکه برادرم بکشتش باید مهریه ای ملکی‌زمینی ازش بگیرم بعد بکشمش 

لذت عذابش باید برای زنش باشه نه برادرش

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂 آفرین به این آینده نگریت. تا مهریه نگیری آروم نمیگیگیری 😬😬. 

😂

واقعا خیلی کثیف آدم باید باشه به زن حامله چشم داشته باشه 

سلام عزیزم صبح زود فامیلای شوهرم اومدم خونمون که بفهمن چی شده چون دامادشون هنوز بیمارستانه وشوهری جوابشونو نمی‌داد شوهرمم بهشون گفت سر یه حرکتی که ازش دیدم دعوا کردیم نمی تونم بگم فقط بدونید حقش بوده

سلام عزیزم صبح زود فامیلای شوهرم اومدم خونمون که بفهمن چی شده چون دامادشون هنوز بیمارستانه وشوهری جو ...

خواهرشوهرمم فکر نکنم بدونه ولی این منو می‌رسونه که شوهرم بهم گفت وقتی رفتم باهاش صحبت کنم قصد دعوا نداشتم ولی اینکه کتمان نکرد کتکاری کردیم🥺😰

سلام عزیزم صبح زود فامیلای شوهرم اومدم خونمون که بفهمن چی شده چون دامادشون هنوز بیمارستانه وشوهری جو ...

افرین به شوهرت خوب حرفی زد به بقیه نگید

عزیزم به خودت استرس نده تو این دوران شوهرت خوب کاری کرد دیگه جرئت نمیکنه بهت چپ نگاه کنه شما اصلا درگیر نشو جواب بقیه هم نده 

خواهرشوهرمم فکر نکنم بدونه ولی این منو می‌رسونه که شوهرم بهم گفت وقتی رفتم باهاش صحبت کنم قصد دعوا ن ...

کتمان نکرددد؟ واقعااا؟

چیگفت چقدر بی حیاس🤨🤨🤨

چیزی به خواهر شوهرت نگو در آخر خودش خبر دار میشه به احتمال زیاد هم طرف شوهرش میگیره 

کتمان نکرددد؟ واقعااا؟ چیگفت چقدر بی حیاس🤨🤨🤨 چیزی به خواهر شوهرت نگو در آخر خودش خبر دار میشه ب ...

اره گلم کتمان نکرده😰

حداقل میتونست جلوی شوهرم بگه اره اشتباه فرستادم اینا 

دیگه شوهرم زیاد از جزئیات صحبت نمیکنه فقط همینو گفت 

اره گلم کتمان نکرده😰 حداقل میتونست جلوی شوهرم بگه اره اشتباه فرستادم اینا  دیگه شوهرم زیاد ا ...

خاک بر سرش این دیگه چه بی حیایی هستش

اصلا به هیچ عنوان از شوهرت جزئیات نپرس خودش حواست تعریف میکنه

خاک بر سرش این دیگه چه بی حیایی هستش اصلا به هیچ عنوان از شوهرت جزئیات نپرس خودش حواست تعریف میکنه

نه نه نمیپرسم اینم خودش گفت 

ولی خیلی حساس شده میگه دیگه بیرون اینا تنها بدون اجازه نرو کسی هم زنگ زد جواب نده 🥺