2752
2734
عنوان

نگاهای شوهرم به جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 97 پست
بخدا توی دعوا و عصبانیت گفتم فرهنگ زن داداشت و دادشت پایینه و گفتم من گریه انداختی بخاطر ادمای بیخود ...

ببین الان داغی ناراحتی ازش جداشو دوسال دیگه متوجه میشی چه تصمیم درستی گرفتی، به نظرم خودتو ناراحت نکن حرصشو درآر فقط حالا ک اون پشتت گفته نمیخوادت تاوانشو بده

وزن شروع ۸۰ وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۵.

بغضی دخترا تو خانواده که وارد میشن بعنوان عروس چون هم از قبل وارد شدن هم عروس بزرگه بودن معاشرت بیشتری با سایر افراد خانواده داشتن پس امکان صمیمیت با افراد خانواده واسشون بیشتره اما شماها که تازه واردین یا اینو باید زودتر بهش فوکوس میکردینو جواب رد میدادین یا الان الکی با حرف چهارنفر دیگه اعصاب خودتونو بازی ندین 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر کل تاپیکات جاریته معلومه خیلی رو مخته،به نظر من به باهاش قطع رابطه کن به شوهرم اجازه نده ببینه. ...

من هنو عقدم و ایشون هروز خونه پدر شوهرمه و شوهرم اونجاست منک هفته ایی یبار میرم نه میتونم قطع رابطع کنم نه میدونم در غیابم چه خبره

2731
من هنو عقدم و ایشون هروز خونه پدر شوهرمه و شوهرم اونجاست منک هفته ایی یبار میرم نه میتونم قطع رابطع ...

مادرشوهرت اگه عاقله به مادرشوهرش بفهمون قشنگ باهاش بشین صحبت کن، شرایطشو ندارن عروسی تو بگیرن؟؟؟زنیکه گنده هر روز اونجا تلپه؟؟

ببین الان داغی ناراحتی ازش جداشو دوسال دیگه متوجه میشی چه تصمیم درستی گرفتی، به نظرم خودتو ناراحت نک ...

قلبم دو تیکه شده برای خودم و خانوادم دلم کبابه ک چقدر زحمت کشیدیم واسش و چجور نمکدون شکوند

برای خودم ناراحتم ک چرا زندگیم اینجور باید خراب بشه 

هیچوقت نمیگذرم ازشون ن برادر شوهرم ن جاریم ک آتیش انداختن تو زندگیم و الان کیف کردن

قلبم دو تیکه شده برای خودم و خانوادم دلم کبابه ک چقدر زحمت کشیدیم واسش و چجور نمکدون شکوند برای خود ...

ببین بذار کیف کنند به جهنم اصلا برن بمیرن اصلا مرده و زندشون برات مهم نباشه ،فقط به خودت فکر کن سعی کن تصمیم درستی بگیری مدیون آینده نشی اگه متولد۷۹هستی هنوز سنت خیلی کمه مطمئن باش بازم بخت خوب سراغت میاد ،رو خودت کار کن ،تراپی برو یوگا برو ،اصلا برو یه حرفه جدید یاد بگیر، خودت سرزنش نکن کاریه که شده تو مقصر این داستان نیستی ،خداروشکر بچه ای نداری و خانوادت هستن.

اصلا غم و غصه نخور که مامانتم ناراحت کنی ، منطقی فکر کن و تصمیم درست بگیر خودتو عذاب نده

پدرم میگه من دختر بهش نمیدم  فقط جدایی

خداروشکر خدا حفظ کنه باباتو.

نیمه پر لیوان ببین ناراحت نباش طلاق اسمش فقط سنگینه اما بعدش از دست آدمای سمی راحت میشی،ذهنتو خالی کن

خداروشکر خدا حفظ کنه باباتو. نیمه پر لیوان ببین ناراحت نباش طلاق اسمش فقط سنگینه اما بعدش از دست آد ...

یادش میوفتم ک چقدر عاشق هم بودیم و چطور پشت پا زد ب همه چی 

یه شب نشده گریه نکنم و دعا نکنم خدایا زندگیم و آبروم رو حفظ کن 

من راضیم ب رضای خدا 

یادش میوفتم ک چقدر عاشق هم بودیم و چطور پشت پا زد ب همه چی  یه شب نشده گریه نکنم و دعا نکنم خد ...

خدا مراقبته نگران نباش، خدا آینده تو دیده دلتو دریا کن و بهش اعتماد کن ، عاشقی باید دو طبقه باشه دیگه وقتی شوهرت اینطوری می‌کنه خب زندگی کردن سخت میشه تو اون خانواده

خدا مراقبته نگران نباش، خدا آینده تو دیده دلتو دریا کن و بهش اعتماد کن ، عاشقی باید دو طبقه باشه دیگ ...

خدا شما رو حفظ کنه برای خانوادتون و همچنین خانوادتون رو برای شما🙏🏼❤️