2733
2734

باید دکتر مجوز سقط بده کورتاژ کنی

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

22 هفتته باید توو بیمارستان انجام بشه

اگر مشکلش تایید شه خودشون نامه میدن

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
2740
ایران نیستم عزیزان گفتن باید زایمان کنی ی سازمانی مثل یهزیستی نگهداری میکنه

چه مشکلی داره؟

بچه ی 22 هفته امکانش کمه بمونه که بخوان توو بهزیستی نگهش دارن

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
ایران نیستم عزیزان گفتن باید زایمان کنی ی سازمانی مثل یهزیستی نگهداری میکنه

ای خدا😢😢😢

اگه دنیا بیاد نمی تونی ازش دل بکنی حتی اگه یه تیکه گوشت باشه

😢😢😢😢

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ایران نیستم میگن بزرگه فکرشم نکن.24هفته م

یعنی چی؟

مشکل داره ولی اجازه کورتاژ نمیدن؟

چرا کامل و واضح توضیح نمیدی :||||

خب توو ایرانم بودی چون بعد از 18 هفتس باید دیه شو پرداخت میکردی

2706