2726

سلام دوستان  

به درخواست عده ای از بچه ها تصمیم گرفتم ماجرای ویارمو براتون بنویسم

شاید به درد کسی خورد

سه روز قبل از موعدم بی بی گذاشتم و مثبت شد بعد اون ماجرا ها خیلی خوش حال شدیم و همه چیز تا هفته ی هفتم معمولی و عادی بود تا اینکه

انفولانزای وحشتناکی گرفتم

با اینکه قصد داشتم هفته 8 برم دکتر بخاطر تب شدید مجبور شدم زودتر به دکتر مراجعه کنم که فقط بهم ویتامین سی داد!

و بهم اطلاع داد که انفولانزای بسیار قوی ای گرفتم

تب و هزیون و توو تخت افتادنم شروع شد

از همه بدتر بدن درد بود که داشت منو دیوانه میکرد  

از درد بدنم با اینکه توو درد صبورم گریه میکردم و خوابم نمیبرد

عطسه و سرفه و ........ عفونت شدید ریه باعث شد که برای ارتباط با مادر و همسرم که پرستاریمو میکردن روی کاغذ مینوشتم  

روز و شبم یکی شده بود

هیچی نمیفهمیدم

بعد از چهار روز دکتر گفت که بخاطر شدت گرفتن انفولانزا اگر تا اخر هفته بهبودی مشاهده نشه مجبورم دارو بگیرم...دیگه سر نماز فقط دعا میکردم بخاطر بچم بهتر بشم.

الحمدالله اخر هفته شد و من خیلی بهتر شده بودم طوری که دکترم و ماما هاشون واقعا تعجب کردن...صبحی که حس کردم خوب شدمو خووووووووووووب یادمه  

واقعا خوش حال بودم

دوش گرفتم و .... وای خونمو جمع کردمو ...

البته بخاطر شدت بیماری و بارداری تحت نظر متخصص ریه و داخلی بودم

که بهم گفته بودن ریه هام اسیب شدیدی دیده و به این سرعت نفس و صدا و سرفه هام بهتر نمیشه اما عیبی نداشت میتونستم تحمل کنم در این حدو!

این شادی 24 ساعت هم طول نکشید

و من روز بعد با حس عجیبی که تا بحال تجربش نکرده بودم بیدار شدم

تهوع و سنگینی سر ، بی میلی به همه چیز

خیلی تعجب کرده بودم

چون توو خانواده ی ما برعکس فیلمهای ایرانی تهوع در بارداری بی معنی بود و من واقعا فک میکردم فقط توو فیلماس

چون اطرافیانم همه خوب بودن

تهوع من وارد فاز عق زدن شد و کم کم بالا اوردن...

من شروع به امتحان چیزهای مختلف کردم هرچیزی از هم می شنوید از هرچیزی توو سایت ها هست هرچیزی دوست و اشنا میگفتن

بیسکوییت ، نون خشک ، شیر قطره قطره ، سیرابی و .... حال منو بدتر و بدتر میکرد

تنها چیزی که روم جواب داد موز و به بریون (میوه ی به رو توو فویل بپیچید و روی گاز بریون کنید) بود

من 10 روز با خوردن روزانه

دو تا موز  

یک قلپ اب (واقعا یک قلپاااا)

و نصف به بریون

گذروندم

و هییییییییییییچ چیز دیگه ای توو دهنم نمیرفت

با التماس و تلاش های مادرم و تنوع دادنش هم به جایی نرسیدیدم

من توو خونه افتاده بودم و ریه و ریفلاکس هم ازارم میداد

داروهای ضد تهوع انواع و اقسام شربت های ضد ریفلاکس هیچ کدوم جواب نمیداد

دنیا واقعا تیره و تار بود

گاهی به اطرافیان میگفتم من دارم میمیرم

تا اینکه دکتر تصمیم گرفت ازین به بعد سرم روزانه بگیرم

اولش روزی دو تا

و کم کم روزی یکی شد

کباب چنجه ی جزغاله و نون خشک محلی به سبدم اضافه شد

به توصیه ی اقوام سفر رفتیم تا اب و هوام کمی تغییر کنه

روزهای بدی بود

صبح و شب هم نداشت

از تهوع از خواب میپریدم

هیچ چیز توو معدم نمیموند

انققققدر بالا اوردم

انننننننننننننننننننننقدر بالا اوردم

تا مری پاره شد و خون بالا اوردم

بیمارستان ازم ازمایش خون و ادرار گرفت و بستریم کرد

اندوسکوپی یک معده ی داغون و اثنی عشر ملتهبو نشون داد

نفسم همچنان تنگ بود

بستری شدم

و روزهای خوبی بود

تووی بیمارستان همیشه سرم داشتم

کسی به کارم کاری نداشت برای خودم قران و مفاتیح میخوندم و روزی یک بار غذا میخوردم

دارو ها سطح بالاتری داشتن و قوی تر

چون بخاطر پارگی ها و زخم ها بالا اوردن بشدت برام خطر ناک بود

بعد از دو هفته مرخص شدم

دیگه اون موقع 14 هفته بودم

ولی همچنان سرم های هفتگی داشتم

تا 16 هفته که  هیچ مکملی نخورده بودم

16 هفته دیگه شروع بهبودم بود

میتونستم مثل بقیه غذا بخورم

میتونستم تنها بیرون برم

و.....

ولی خب صبح تا ظهر توو همون حال بالا اوردن و تهوع و سوزش بودم (همچنان هم هستم!!)

تا اینکه مکمل هام شروع شد

و از روز اول پهلو و کمرم بشدت درد میکرد اما فک میکردم طبیعیه چون بچه داره بزرگ میشه

اما دیدم درد داره منو جیغ زدن میرسونه....

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

تشخیص پزشک بعد از سونو و تست التهاب و اسپاسم کلیه ها بخاطر ضعف کلیه ها و کمبود اب بدنم بود

ممکن نبودن قطع مکمل ها منو با درد بگیر و نگیر به اینجا رسونده

که خداروشکر زنده ام و بچه سالم و سلامته 

من فقط ابعاد منفی داستانو براتون تعریف کردم اما این 6 ماه روی سکه ی دیگه ای هم داشت که من دوس داشتم شما این بخشو بدونید حتما

دوستان من توو همه ی این مدت با وجود جفت پایین و سرویکس کوتاه هرگز منع نزدیکی نشدم (فقط منع پله و بلند کردن جسم های بالای 5 کیلو شدم و منع پیاده روی ای باعث گرم شدن تنم بشه) و همیشه با شوهرم رفتار قبلو داشتم

حتی خونه رو به همون حال و هوا نگه میداشتم جز غذا پختن که برخی غذا ها رو حذف کردم(تا الانم حذف کردم) و برخی دیگه رو با استفاده از پیاز داغ اماده میپختم

هفته ای سه بار استخر میرم

سعی میکردم مهمونی برم و برای دل خودم خرید های کوچیک اینترنتی بکنم

حتی دوبار با خانواده ها سفر رفتیم و پیک نیک اخر هفته هم داشتیم

روزانه یک کتاب خوب و روحیه بخش میخونم

نمیدونم حال شما چقدر از من بدتر یا بهتر بوده

اولا الهی همه ی مامان گلیا بارداری و زایمان راحتی داشته باشن و همه چی به خوبی و خوشی بگذره

اما اگر به هردلیلی بارداری سختی دارید و که باعث کسلی و خمودگیتون میشه

روحیه تونو حفظ کنید!!!

هیچی مثل روحیه ی خوب و تلقین شمارو نجات نمیده

بچه ی سالم و شاداب شما نیاز داره مادرش هم تر و تازه و شاداب باشه

من صبح ها بعد از نماز یه دوش چهار دقیقه ای میگیرم

سعی میکنم خودم تند تند صورتمو تمیز کنم که زیاد نشه و نتونم برم ارایشگاه

سعی میکنم هر 15 روز موبر استفاده کنم بخاطر خودم و حال و هوام

کارهامو کم کم و ریز ریز انجام میدم

دخترم از صدای قرآن و دعا خیلی خوشش میاد و سعی میکنم توو برنامه روزم باشه

و وقتی میام نی نی سایت سعی میکنم به هیچ عنوان توو تاپیک های منفی نرم

چون جنین پاک و مطهر و ارام ما چه گناهی کرده که این ناراحتی ها از چشم ما بهش منتقل بشه

اگر چیزی رو بد یا ناقص توضیح دادم که باعث سوتفاهم و سوبرداشته ارام ازم بپرسید حتما با ارامش پاسخ میدم

اگر سوالی راجع به جزییات یا دیگر راهکار ها دارید با کمال میل پاسخ میدم

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راستی امضامو بخووووووونید  

تشخیص پزشک بعد از سونو و تست التهاب و اسپاسم کلیه ها بخاطر ضعف کلیه ها و کمبود اب بدنم بود ممکن نبو ...

انشالله به خوشی و خیر زایمان کنی😍

عزیزم اینترنت برای بچه مضر نیست؟ آخه منم باردارم و سعی میکنم کمتر بیام نت ولی بدون نت زندگی برام سخت شده😢

عزيزم از خوندن مطالبت هم ناراحت شدم هم خوشحال منم وضعيت ديگري رو تجربه كردم تو اين چند ماه و واقعا برام سخت گذشت تا اينجا ولي خداروشكر كه گذشت و نموند 

از خوندن داستان بارداريت يكم روحيه گرفتم😀

به سوداي تو مشغولم ز غوغاي جهان فارغ

عجب ويار وحشتناكي داشتي

مري پاره بشه خودش ترميم ميشه؟

خدا روشكر كه دخترت سالم و سلامته

ان شاء الله بقيه بارداريت رو بخوبي بگذروني

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

چه آدم گلی هستی کاش جای دیگه باهم آشنامیشدیم ومجازی نبود

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2706