2733
2734
عنوان

خودتو معرفی کن!!

4054 بازدید | 160 پست

سلام خانم گلا  

یه چیزی به ذهنم رسید

بیاین خودمونو معرفی کنیم تا بهتر همو بشناسیم

این خیلی جالبه چون چیزایی که برامون عجیبه رو توو دیگران بصورت واقعی میبینیم هم قوه ی تخیلمون لذت میبره

هم میتونیم از هم راحت تر کمک بگیریم یا سوال بپرسیم و اونایی که از هم خوششون میاد باهم دوست تر بشن و هم کلام هم بشن

خب اول خودم میگم (کمپین نه به خب خب گرفتن از دیگر کاربرانه این تاپیک پس هرچی میخواین بنویسین در یک پست باشه)

شما هم هرچقدر دوست داشتید و از نظر امنیتی و شخصی ازارتون نمیداد همینطور مثل من بگید

خب بسم الله

اول از همه من یک مسلمان و شیعه هستم به تمام ادیان احترام میذارم و دوستان ارمنی و کلیمی هم دارم

میشه گفت آدم مذهبی ای هستم

23 سالمه

و مهندسی شهرسازی خوندم

خیلی دوس دارم ادامه تحصیل بدم کلا عاشق درس خوندنم حالا ببینیم بعد از بارداری خدا چی میخواد

زبان انگلیسی رو توو کلاس زبان یاد گرفتم و توو خونه خصوصی درس میدم البته به دخترا فقط

از اخلاق بگم زود رنج نیستم و اهل غیبت و تهمت هم تا بتونم نیستم سعی میکنم خوب حرف بزنم با دیگران مگر اینکه سهوا اتفاقی بیفته

از نظر ظاهر آدم تمیز و ساده ای هستم ارایش نمیکنم و حتی خیلی کم ابرو برمیدارم ، تا حالا مو و ابرو هامو رنگ نکردم حتی برای عروسیم

چادری هستم چه ایران باشم چه نباشم همین جور که هستم لباس میپوشم و تغییری نمیدم

سه سالو خوردیه عروسی کردم و یک سالو خوردی عقد بودیم

شوهرم 5 سال از خودم بزرگتره

ما مشکلات زیادی توو زندگیمون داریم مثل همه ی شما که کم و بیش دارید هم مادی هم اختلافات زن و شوهری هردومون بخاطر جوونی و اشتباهات تربیتی ، اخلاق های بد و ایراد های زیادی داشتیمو داریم

ولی خب خداروشکر در حال بهتر شدنیم و من امیدوارم

شوهرم قبلا خیلی بداخلاق و ایراد گیر و .... خیلی چیزای دیگه که برای یه زن سخته بود منم زود رنج و گاهی بی ملاحظه و بی سیاست بودم الحمدالله با کلاس هایی که پیش خانم پرتو اعلم رفتم تونستم خیلی زندگیمونو بهتر کنم و میتونم بگم حس میکنم با توکل و کمک خدا و صبری که خدا کمک کرد داشته باشم معجزه ای در رفتار شوهرم شد

مستاجر هستیم و ماشین نداریم

خیلی زندگی ساده و بدون تجملی داریم و فکر کردن به پز دادن و رقابت داریم

مهریه ی من 14 تا سکه ست با اینکه شوهرم کم پول داره اما بخاطر اخلاق های من راجع به پول و زندگی کم کم الان به جایی رسیده که همه چیزو در اختیار من میذاره

کم کم داریم پیش میریم امیدوارم به خدا

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

دیگه براتون بگم

اها از خانواده هامون

پدر و مادرمو بردارام ادمهای خوبی هستند و خیلی معمولی و سنتی زندگی میکنن

پدر و مادر و خواهر و برادر های همسرم هم ادم خوبی هستند البته از نظر فرهنگی باهم اختلاف داریم خیلی چیز هایی که توو تاپیک های شما راجع به خانواده ی شوهر میخونم برای خودمم اتفاق افتاده از سمت خانواده ی همسرم ولی من میذارم به پای مهربونی و سادگیشون و میگذرم

با اینکه سخته حتی چند بار از کارها و حرفاشون مریض شدم ولی الحمدالله بخاطر رفتارم خیلی چیزاشون عوض شد و پیش همسرم مورد اعتماد هستم بخاطر همین چیزا

حالا بچه دار شدنمون

ما از اول عروسیمون جلوگیری نکردیمو بچه دار هم نشدیم

الان چند روزه فهمیدم شکر خدا باردارم

دوستان من تمام ازمایشات جهانو با شوهرم دادیم و هردو سالم بودیم اما تمام این سالها خدا هنوز صلاح ندیده بود بهمون بچه بده

اما بالاخره با تمام نذر و نیاز ها و تغییراتی که اخلاق و رفتارمون دادیم الحمدالله خدا بالاخره بهمون بچه داد

امیدوارم بتونم سالم و صالح نگهش دارم

شما هم برای ما دعا کنید.

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

اینجا مینویسن مادرشوهرشون چی بهشون گفته میگن تاپیکو بترکونن شناخته نشن :(

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه باحال😄

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

من از خودم بخام بگم خیلیییی معمولی هستم هم تو ظاهر هم باطنا

ینی نه ادمه خشک مذهبی هستم نه خیلی باز

نه خیلی پرحرفم نه کم حرف

از همه نظرا حد وسطم

اینجوری بودن رو دوست دارم و اگه بخام ادم دیگه ای باشم محدودیتی پیش روی خودم نمیبینم

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2706