2737
2739
عنوان

معجزه ای در زندگی من

3752 بازدید | 27 پست

سلام دوستان عزیزم

میخوام معجزمو بهتون هدیه کنم تا شما هم استفاده کنید

توو تاپیک های قبلی هم گفتم من بخاطر شغل همسرم سفر های خارجی میرفتم

البته تا قبل ازینکه خدا فسقلی رو باااالاااخره به ما بده

توو یکی از همین سفر ها با یک شیعه دوست شدم که معمولا زمان نماز مغرب و عشا پیش هم بودیم

متوجه شدم نماز مستحبی ای میخونه هرشب که غفیله و ... نیست

ازش پرسیدم و ....

بچه هام بهم این نماز بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیار اسون از امام صادق ع فک میکنم یاد داد

دو رکعت (میدونید چون مستحبیه میتونید نشسته و خوابیده و حین راه رفتنو .... هر طور راحتید بخونیدش)

رکعت اول بعد از حمد سوره قدر (انا انزلنا....)

رکعت دوم بعد از حمد سوره کوثر (اناعطینا..)

حالا نکته ی جالب راجع به این نماز

اگر این نماز روز (مثلا بعد از نماز صبح) بخونید میشه نماز والدین

اگر شب (بعد از عشا مثلا) بخونیدش میشه نماز اولاد

من جفتشو میخونم و بهش معتاد شدم

چون هرروزی که میخونم بیشتر برکاتشو توو روابطم با پدر و مادرم میبینم

و برای فسقل توو دلیمم میخونم شبا

تووی قنوت صبحا برای پدر و مادر خودم و پدر و مادر همسرم طلب عاقبت بخیر و حلال های بسیااااااااار و .....خلاصه هرچی به ذهنم میرسه میکنم

تووی قنوت شبا هم برای دختر گلم هههمههههه ی خوبهای دنیا و اخرتو از خدا میخوام

التماس دعا

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه خوب، میشه از برکاتش تو زندگیت بگی؟ بعد مثل نماز صبحه؟ تو نیتش چی بگیم؟ حتما باید وضو داشت 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
اسم نماز؟

صبح ها نماز والدین

شب ها نماز اولاد توو مفاتیح هم هست البته در بخش نماز والدین بود فک کنم

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
اسم نمازو چي بگيم؟

صبح ها نماز والدین

2738
صبح ها نماز والدین شب ها نماز اولاد توو مفاتیح هم هست البته در بخش نماز والدین بود فک کنم

مرسی عزیزم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
چه خوب، میشه از برکاتش تو زندگیت بگی؟ بعد مثل نماز صبحه؟ تو نیتش چی بگیم؟ حتما باید وضو داشت 

بله وضو لازمه

صبح ها نماز والدین

روابطم خودم و همسرم هردو با خانواده هامون خیلی خیلی بهتر شده

جوری بهش معتاد شدم و حس میکنم خوبی هاشو که نمیتونم یه روزم نخونم

البته اوایلش برکاتشو متوجه نمیشدم

ای جانم خدا گل دخترتو و خانوادنو حفظ کنه  ممنون بابت مطلب خوبت🌷

زنده باشید همچنین شما  

چه عالی

هشت روز تا اتفاقت خوب زندگیت فرصت داری

چقدر خوبی شما😍😍😍

قربونتم دخمل گلی

خوبی از خودته

قربونتم دخمل گلی خوبی از خودته

عزیزم من متوجه نشدم چجوری میشه حین راه رافتن یا نشستن خوند پس رکوع و.سجده و اینا چی میشه؟

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2706