2733
2734
یعنی 12سال ارزوی دختر داشتم.اینم اینجوری شد

عزیزم اب اوردن مغز هم ممکنه قبل از تولد حل بشه

هم بعد از تولد میشه عمل کرد

اگر مشکلش جدی بود حتما اجازه میدادن

در هر صورت شما نمیتونید توو خونه زایمان کنید

مگر اینکه ریسک جونتو بکنی

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشتباه ریپلای کردم مگه چی گفتم که اینطوری میگی

بنظرم بی معنی بود

چیزی نگفتم

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
اخه ممنکنه با مصرف دارو جون خودت و بخظر بندازی😭

دارو فکرشم نمیکنم دکتره گفت کنترل میکنن ی درصد شک کنن ب دارو پلیس خبر میکنن دادگاهی میکنن.گفت با گیاه ی کاری کن

دارو فکرشم نمیکنم دکتره گفت کنترل میکنن ی درصد شک کنن ب دارو پلیس خبر میکنن دادگاهی میکنن.گفت با گیا ...

عزیزم نذر و نیاز کن به خدا پناه ببر مطمئن باش خدا جوابتو میده الکی دست به اینکار نزن نمیشه.برات دعا میکنم ایشالا بچت سالم دنیا بیاد.برات پنج تا ایه الکرسی میخونم

منتظر اتفاقای خوبم ...  
عزیزم من هفته نوزده با پارتی بازی دکترم برام زد هجده هفته که پزسک قانونی مجوز سقطشو بده😭

اینجا میگن بچه ناقص دولت میگیره ی چیز مثل بهزیستی نگه میداره من دلم تمیاد دختر بچه معلول ناقص نگه دارم 

عزیزم نذر و نیاز کن به خدا پناه ببر مطمئن باش خدا جوابتو میده الکی دست به اینکار نزن نمیشه.برات دعا ...

کار از دعا گدشته.هیچ جوابی نمیده .یکماه قبل هشدار داده بودن جنین اسیب میبینه دکتره گفت ما منتظر ی چیز سبک بودیم این شدت از اسیب بعید بود.وجودش داره له میشه.

بدبختی من 5بار قبلا سزارین شدم .هیچ رقمه نمیشه یواشکی سقط کنم تو خونه.24هفته دیگه زایمانه

عزبزم واقعا گریم گرفته

من خودم یه بچه مریض دارم

کاش اگه واقعا مشکلاتش غیر قابل درمانه اصلا زنده نمونه

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
بدبختی من 5بار قبلا سزارین شدم .هیچ رقمه نمیشه یواشکی سقط کنم تو خونه.24هفته دیگه زایمانه

الان پنج تا بچه داری عزیزم؟؟

اولی رفت اسمون.دومی سومی چهارمی هست.پنجمی هم 40روزش بود رفت اسمون.این نازنینم 6بچم بود

😢😢😢😢😢😢

کار از دعا گدشته.هیچ جوابی نمیده .یکماه قبل هشدار داده بودن جنین اسیب میبینه دکتره گفت ما منتظر ی چی ...

نمیدونم چی بگم فقط دارم اشک میریزم یاد روزای سختی کشیدنای خودم افتادم که دکتر گفت بچت باید سقط بشه.دلم خیلی شکست

منتظر اتفاقای خوبم ...  
عزبزم واقعا گریم گرفته من خودم یه بچه مریض دارم کاش اگه واقعا مشکلاتش غیر قابل درمانه اصلا زنده نم ...

غیر قابل درمانه.دکتر گفت هرچی میکنی سمت دارو نرو اینجا شدید چک میکنن خون رو .میگفت زندان و دادگاهی داره.دکتره ی درصد امید داشت میگفت نجاتش میدن

2706