2733
2739
عنوان

اونایی که نازایی دارن بیان دردو دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4186 بازدید | 76 پست
خواهرزاده منم باردار نميشه همه دور ورياش بچه دارن طفلى كلى دوا درمون كرده 

یکی از آشناهای ما ۱۲ سال بچه دار نشد رفت پیش خانم که دارو گیاهی تجویز میکرد یه سری دارو با یه چیزی به اسم مایه خرگوش بهش داد استفاده کرد و باردار شد! تیروئید داشت تنبلی تخمدان داشت پرولاکتینش هم بالا بود! اگه بخواین ادرس اون خانمه رو ازش میگیرم بهتون میدم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخه من یکبار ای وی اف کردم با اونم جواب نگرفتم

توکل به خدا

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
چ امیدی آخه ایقد دلم پره چرا امید آدم باید ناامید بشه من هر سری امیدوارم با بدترین شکل ممکن از چشم ...

مثل منی بعضی وقتا میگم بیام کمتر بهش فک کنم اما واقعا نشدنی هست مگه چقد تحمل داریم

2742

عزیزم الان دیگه نازایی معنایی نداره،من خودم جفت لوله هام بسته بود دهانه رحمم بسته بود تیروئیدم کم کار بود تنبلی تخمدان شدید داشتم اندومترم نازک بود پریودام ک دیگه نگو هیچ نظمی نداشت اما خداروشکر همه اینا با عمل و دارو برطرفرشد و بعدش بدون دارو حامله شدم

منم هنوز دخترم اما خیلی مو زاید دارم و جوش زیر چونه و کمر و پریود نامنظم رفتم دکتر زنان بهم سونو گرافی یا هیچ ازمایشی نداد فقط گفت از روز 14قاعدگی به مدت ده شب هر شب دوتا قرص مدروفم5بخور تا سه ماه

گفت اشکال نداره خیلی شایع و عادیه این تنبلی 

با اینکه من از بهمن ماه تا تیر پریود نشده بودم

2740
بخدا توکل کن منم ای وی افم منفی شد اما باز بخدا توکل کردم

اشتباه ریپلای کردی عزیزم

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
یکی از آشناهای ما ۱۲ سال بچه دار نشد رفت پیش خانم که دارو گیاهی تجویز میکرد یه سری دارو با یه چیزی ب ...

دقيقا خواهرزاده منم تمام اين مشكلات رو داره، والا نميدونم ميترسم ناراحت بشه چون خيلى حساس شده اما خوب شماره شو بهم بده اگه شد بهش بدم

هیچ انسانی نه دوست توست و نه هیچ انسانی دشمن تو بلکه هر انسانی معلم توست ...
2706