2733
2734

وای که چقد دلم گرفته تازه فهمیدم تیروئید دارم از اون ور تنبلی تخمدان با عفونت شدید دارم نمیدونم تو ران پام چیه توده سفت دراوردم اخه من چطوری بچه دار بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یکی از دوستانم تنبلی تخمدان شدیدی داشت خیلی نا امید بود پریروز متوجه شد بارداره سالی سه بار پریود میشد 

امید امید امید از دست ندتش

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

منم تنبلی دارشتم و دارم تازه بعد زایمانم شدید ترم شده تخمدانم همیشه درد میکنه. موندم دومی چه جوری بیارم اونم مثل اولی چقدر دارو امپول وای خدا نمیکشم دیگه. بچمم تنهاست دلم براش کبابه

[QUOTE=64686025]ای خدا من این ماه با وجود قرص باردار ک نشدم هیچ پریودم نشدم نمیدونم چ خاکی تو سرم‌بریزم دیگه اصلا ...[/QUOT

رازیانه خوردی؟؟؟من یکی دو هفته خوردم پریود شدم اونم بدون دل درد و دل پیچه بعد اونم هر شب سیاهدونه عسل خوردم 

خداجونم عاشقتم بابت همه چیز😍😙

دووووووووستان امضای منو بخونید

عزیزم هیچ کدوم از مواردت نازایی نیست!!

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
2706