2733
2734
عنوان

من هیچ مشکلی ندارم توی زندگیم این خوبه یا بده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 59 پست
۲۱ مجردم

خب دیگ هنوز زوده 

نمیگم ازدواج باعث مشکل میشه ها ولی ازدواج  

کار 

درامد اینا باعث میشه خیلی جاها فشار بیاد به ادم و ما هنوز به اون مرحله نرسیدیم که درگیری اینجور مسائل داشته باشیم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرف رو نزن . خدا بهت خوشی بده از این بیشتر. من پنج سال پیش میگفتم خدایا من چقدر راحتم اصلا مشکل ...

بزرگترین ترسم از دست دادن بابا مامانمه انقدر وحشتشو دارم دلم میخواد خودکشی کنم اون روز رو نبینم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
این یه علامت خطره،  مشکلات من دقیقا از زمانی شروع شد که خودم خودمو چشم زدم گفتم واقعا چرا من ه ...

منم متاسفانه تو کودکی این ب ذهنم رسید کاش هیچ وقت نمیرسید

جوونیم رفت و یه روز خوش ندیدم 

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
2731
منم متاسفانه تو کودکی این ب ذهنم رسید کاش هیچ وقت نمیرسید جوونیم رفت و یه روز خوش ندیدم 

منم اول نوجوونی این فکر به ذهنم رسید. من که اون دنیا از خودم بااین چشمای شورم نمیگذرم. جدی میگم چقدر اشک ریختم😓😓

منم فقط ارزو دارم مشکلات ندارم

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2740
منم اول نوجوونی این فکر به ذهنم رسید. من که اون دنیا از خودم بااین چشمای شورم نمیگذرم. جدی میگم چقدر ...

اصلا چرا باید همچین چیزی ب ذهنمون بیاد

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

من تا خر خره تو مشکلاتم 

خش به حالت

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
قوی؟ یه دختر نازک نارنجی بودم الان یه تیکه سنگ. خدا سر هیچ کس نیاره. من با خدا هم قهرم

الهیییی.. امیدوازم حال دلت خوب بشه واقعا..خیلی سخته..با  تنهایب چیکار میکنی؟ رفیق اینام داری؟‌ 

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
بزرگترین ترسم از دست دادن بابا مامانمه انقدر وحشتشو دارم دلم میخواد خودکشی کنم اون روز رو نبینم

سایشون مستدام عزیزم. زندگی بدون پدر و مادر تو جوانی یعنی پوچی مطلق. یعنی ته بدبختی و بیکسی. وقتی دلم میگیره هیچ کس نیست بغلم کنه . خودم خودمو بغل میکنم .

2706