2733
2734

پسرم ۸سالشه سال دیگه میره کلاس سوم گیر داده ک گوشی میخام همش میره تو اتاقش گریه میکنه میگه خوشبحال تو و بابا ک گوشی دارید من ندارم

منم گفتم گوشی من مال دوتامون هم برای  تو هم من..

تو هم بعضی وقتا بیس دقیقه یا نیم ساعت بگیر دستت بازی کن

ب نصب بازی و بازی کردن خیلی علاقه داره دیگه فعلا آروم شده

بعضی وقتام میزارمش تو خونه میرم باشگاه یا بازاری جایی میگم باید یه گوشی کنارش باشه بهش زنگبزنم تلفن خونه هم نداریم نمیدونم چیکارکنم هم میخام ب گوشی عادت نکنه فعلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تبلتی چیزی بخر یا یه گوشی برا خودتون بخرید قبلیو بدید دستش

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

اصلا کوتاه نیا و نخر به همین روش ادامه بده اقلا تا سال اول دبیرستان . بچه ها رو گوشی به فنا میده واقعا .وقتشو پر کن کارای مهیج تفریح و دربیرون ببرش . فیلم ببیتید با هم کتاب بازی کامپیوتری . ورزش هر جوری بلدی وقتشو پر کن ولی گشی شخصی نخر براش

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

اگه کنترل کنی‌محتواشو مشکلی نیست ولی خیلی سخته.

اما واقعا من مادر بشم دوس ندارم بچه ام گوشی داشته باشه

لعنت به این جامعه و فساد عادی سازی شده ی داخلش.

. با اینکه معتقد نیستم اما به چشم دیدم که اینستاگرام چه بلایی سر مغزای جوون اورده.

2706