2752
2734
عنوان

من هیچ مشکلی ندارم توی زندگیم این خوبه یا بده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 59 پست

ی داوطلب میخام ک ی تیکه از مسولیت مشکلاتمو ب عهده بگیره.

بی مشکلا بیان جلو لطفا

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

این حرف رو نزن . خدا بهت خوشی بده از این بیشتر. من پنج سال پیش میگفتم خدایا من چقدر راحتم اصلا مشکل ندارم .میگفتم چقدر مشکوکه همه چی. چرا همه چی انقدر راحته. مامانم از دست دادم بلافاصله پدرم از دست دادم چهار ماه بعدش شوهرم بعد از دوازده سال زندگی عاشقانه بهم خیانت کرد. یه سال بعدش ورشکست شدیم . الان هم شدم یه زن تنها و افسرده. پس همیشه شکر کن و به زبون نیار. موفق باشی

منم مثل خودتم 

پس منم جهنمی شدم رفت لابد 

دوستان ابجوش و سیب زمینی آتیشی خواستید میفروشم

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
این حرف رو نزن . خدا بهت خوشی بده از این بیشتر. من پنج سال پیش میگفتم خدایا من چقدر راحتم اصلا مشکل ...

بعد مرگ پدر مادرت چجوری طاقت اوردی؟ من میمیرممم..خیلی قوی هسی واقعا

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
وای چی میگین شماها😅😅

خب آقا وقتی مشکلی نداشته باشی بعد هی اینور اونور همه رو ببینی که یا دارن مینالن یا بیمارن یا بچه بیمار دارن، این حس بهت دست نمیده که خب قطعا سر منم میاد؟ 

یه حسیه ک انگار باورت میشه این اتفاقا جز سرنوشت همه اس و این خیلی بده

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2706