2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015049 بازدید | 355184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام عزیزم بله  باامشب میشه 3 شب  رژیم هم داریم ولی به هر گفتم گفتن رژیمتون کافی نیست 😢

دکترتون  نگفت چرا ۳ روز کیت مثبت ازش نپرسیدی برای جنسیت فکر کنم زیاد اقدام کردن خوب نباشه 

2738
دریا جون تو روز هر دو سر کار هستیم اصلا شرایطتش رو نداریم من اقدامم حتما باید شب باشه یا صبح اون هم ...

هر موقعی ک هردوتون راحت باشین اقدام کنین انشالله با اولین اقدامت تو شهریور ماه گل پسری میاد تو دلت عزیزم ❤

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
باشه ممنونم ازت دریا جون ❤❤❤

خواهش می‌کنم عزیز دلم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
یعنی پسر بزرگترمیشه؟

اینجور شنیدم منم نمی‌دونستم

وای عزیزم مبارک باشه خداروشکر خداروشکر که یدونه از قدیمیا نتیجه گرفت مبارکت باشه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 ...

باران جون چه خبر؟پری شدی یا انشاالله بیبیت مثبت شد؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
دکترتون  نگفت چرا ۳ روز کیت مثبت ازش نپرسیدی برای جنسیت فکر کنم زیاد اقدام کردن خوب نباشه

ازش پرسیدم چرا دوباره پررنگ شد 

یعنی دوباره اقدام کنم 

فقط جواب داد 

جواب تست خوبه اقدام کن 

2706