2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
فقط به خودت برس گلم خودت تقویت کن وقتی عصبی میشه.... زنها همیشه عاطفی تر واز خودگذشتگی بیشتری دارن.. ...

خیلی چیزای مقوی میخورم خیلی هزینه مون دقیقا ۳ برابر شده ولی نتیجه نگرفتم از این ناراحتم چرا نمیشه من هم خیلی دیگه دارم اذیت میشم خسته شدم همسرم گناه داره یکسال همش میگه باشه خسته شده

ایول خوب میکنی  من این دوماه انقدر موز و انجیر و قیصی خوردم دیگه بدم میاد ازشون 😢😢 صبحا که ...

عزیزمن تا سیزدهم پری کاملا رعایت میکنم بعد اقدام اصلا گرمیجات نمیخورم زیاد.... فقط لبنیات وترشی کامل حذف کردم... همین.... واززندگیم لذت میبرم.... اینقدر عزیز زندگی روسخت نکن برای خودت وهمسرت

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی چیزای مقوی میخورم خیلی هزینه مون دقیقا ۳ برابر شده ولی نتیجه نگرفتم از این ناراحتم چرا نمیشه من ...

چندسالته     من خودم 30 سالمه..... شوهرم 34سالشه....شوهرم عاشق بچه هست.... ولی خوب هنوز خدا نخاسته.... سنم هم داره میره بالا😁

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
شبتون بخیر  دوستون دارم

شبت بخیر پرنسسم

نه بابا دختر خدا نکنه  حتما خیلی بهش فکرمیکنی و استرس داری  من باراول بعد یکی دوماه بارد ...

انشالله

سلام دوستان.خوب هستین.چه میکنید با این اوضاع قرنطینه😕 بچه ها امروز قطره ویتاگنوس گرفتم.تا حالا اصل ...

سلام عزیزم خوبی . بخدا دیوونه شدیم همه جا بسته و این ویروس هم که خیلی رو مخه. اینجا که افتضاحه.  من ویتاگنوس و خوردم ولی رو من بد اثر کرد و یه ماه کلا پری نشدم ولی ان شاءالله شما باردار میشی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام عزیزم خوبی . بخدا دیوونه شدیم همه جا بسته و این ویروس هم که خیلی رو مخه. اینجا که افتضاحه. &nbs ...

سلام نسرین جون.خوبی عزیزم؟والا اینجام افتضاحه،شب و روزمونم قاطی شده.کلا برنامه زندگیمون به هم ریخته😕

والا میخوام بخورم ولی اقدام نکنم.فعلا تا این کرونا باشه،تصمیم به اقدام ندارم ولی میخوام همینجوری و واسه تنظیم پریودی بخورم.ای خدا کاش واسه من خوب باشه.راستی خیلی تعریف این پودر اینوفولیک رو شنیدم.چیزی راجبش میدونی نسرین جون؟

[QUOTE=130737133]سلام نسرین جون.خوبی عزیزم؟والا اینجام افتضاحه،شب و روزمونم قاطی شده.کلا برنامه زندگیمون به هم ر]

ممنون گلم خدا کنه زودتر تموم بشه بره . ان شاءالله واست نتیجه ی خوبی میده . منم تعریفشو شنیدم اتفاقا یکی از کاربرا هم خورده بود باردار شده بود 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بنظرت عادیه دیر تخمک گذاری میشه اخه منم اینبار سیکلم ۲۸ روز بود ۱۴ سیکل کیت گذاشتم هاله داره فک کنم ...

والا نمیدونم سونو هم دوماهه ترفتم ببینم اون تو چه خبره 

وبی خوب بازم 18سیکل خوبه من فکر میکنم 20سیکل خیلی دیره وبرای همین امیدی ندارم ماه دیگه پیاز درمانی میکنم .

2706