2752
2734

دقیقا کدوم تاپیکم زشته که برداشتت اینه من ادم هرزه و بیخودیم؟!! 

@asemane_zendegi  

اسکریناشم گزاشتم تو اون تاپیک ک تعطیل شد متاسفانه

هرکسم از تاپیکم خوشش نمیاد نظر نده 🙏🏻

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چیشده من خبرندارم

تو ی تاپیک گفتم ندیده نشناخته و سنتی ازدواج نمنید اومده میگه تو طرز تفکرت فلانه از تاپیکات معلومه انقدر زشته ک نمیتونم به زبون بیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو ی تاپیک گفتم ندیده نشناخته و سنتی ازدواج نمنید اومده میگه تو طرز تفکرت فلانه از تاپیکات معلومه ان ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️مردم رد دادن

الان رفتم دیدم کاربر مرد هستش که

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
دکترمملکته باباااا

اره جون خودش وقتایی که سرش خلوته میاد نی نی سایت😑😂

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️مردم رد دادن الان رفتم دیدم کاربر مرد هستش که

برو تاپیکای منو بخون فقط ببین کدومش زشته

سلام 

نه اصلا من همچین جسارتی نکردم. فقط همه چیز قابل عنوان  کردن تو یک محیط عمومی نیست.  بعدم شما وقتی مخالف این بی بند و باری ها هستید دلیل نداره که از دخترایی دفاع کنید که اصلا به ازدواج اعتقاد ندارند و هر صباحی با یکی هستن. در هر حال اگر جسارتی به شما شد عذر خواهی میکنم. 

2706