2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016956 بازدید | 355185 پست
میخواستی کلیدشو بگیری پرو شده ساناز.محلش نزار تا بیاد دنبالت ناراحت نباش.میدونه بهش وابسته ای

اره ولی خیلییی سخته برام دلتنگ خونمم ..

گفته که نمیام ولی حالا خدا میدونه

اره واس ميگي، اشتباه كردم ولي اين درد هم بيخود كرده رفته و منو نگران كرده😭

عزیزم بعضی بی بی چکا دیر رنگ میگیرن اینو بگیر زود نشون میده 

۳روز به موعد مونده رو نشون میده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما خ میریم بیرون منم ک حال بچه بغل کردن ندارم گوگولمو میزارم کالسکه😃😃😍😍

اوجانمممم😍😍

ما پیاده روی نمیکنیم اصلا خخخ.پیاده م هم باشم دوست دارم بغلم باشه.اوف😂🤤

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2731
انشاءالله من خیلی دوسش دارم نمیتونم بی اون نفس بکشم😔

عزیزم اونم دوست داره عصبانی بوده ی چیزی گفته.شاید ی چیزو زیاد تکرار کردی ک دیگه زده شده.توهم اگه اشتباهی داری براش توضیح بده زود خوب میشین بخدا

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
عزیزم اونم دوست داره عصبانی بوده ی چیزی گفته.شاید ی چیزو زیاد تکرار کردی ک دیگه زده شده.توهم اگه اشت ...

خیلی قول دادم و بازم تکرار کردم میگه چقد قول چقد قسم بسه دیگه😔

هیچی میگه نمیخوریم زوری نیس😭

اولا مگه از اول ندیده چجوری هستی که الان به این نتیجه رسیده.دوما این اختلافات هست اگه میدونی اشتباه از خودته و یه کاری میکنی که دوست نداره سعی کن اصلاحش کنی.سعی کن زندگیتو الکی تلخ نکنی.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
بهم گف فک میکنی مهریتو همون اول میدم راحت میشی میری؟؟؟ گف زندگیتو خراب میکنم کاری میکنم اسمم بیاد پ ...

ساناز عزیزم شوهرت خواسته بترسونه تورو و موفق هم شده مشخصه که نقطع ضعف دادی دستش ....

از امشب به بعد یک آدم دیگه ای شو برای خودت ارزش قائل شو بزار خودش بیاد منت کشی ...هرگز تواین زمونه نمی تونه مهریه رو بده ومجبوره کنار بیاد زمانی که رفتی سرد باش بعد کم کم باهاش کنار بیا بزار بدونه توهم ارج داری.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ساناز عزیزم شوهرت خواسته بترسونه تورو و موفق هم شده مشخصه که نقطع ضعف دادی دستش .... از امشب به بعد ...

حتما عزیزم..

گفته ک نمیام دنبالت حالا خدا میدونه میاد یا نه..

دلمو شکسته هرگز ساناز سابق نمیشم براش

2706