2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ان شاءالله حاجت روا بشه منم میخونم براش 

مرسیگلم..انشاءالله ثوابش  100 برابر ب خودت برگرده خاهری🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا ک مشکلش حل بشه  چشم براش میفرستیم

مرسی گلم...بی بلا..انشاءالله ک ثوابش  100 برابر برگرده ب توراهیت

مرسیگلم..انشاءالله ثوابش  100 برابر ب خودت برگرده خاهری🙏🙏🙏🙏

قربانت 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2731
سلام عزیزم فرستادم انشالله حاجت روا بشه و مشکلشون حل بشه

سلام قربونت برم..خیلی خیلی ممنون انشاءالله ک بهترینابرات رقم بخوره عزیزدلم

انشالله ک مشکلش حل بشه منم براش خوندم

انشاءالله..خداخیرت بذه اعظم جون..انشاءالله خداحافظ خودت و خانواده ت و توراهیت باش🙏🙏

ن عزیزم منم خرما جعبه ای می‌گرفتم فقط ب فروشنده میگفتم خرما کبکاب باشه رطب ها میگن طبعشون سرده  ...

باشه ممنونم ازت دریا جون ❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم ایت الکرسی خوندم 

مرسی سانازجون..انشاءالله ک خدا پشت وپناه خودت و شوهرت باش و ب زودی بیبی مثبتتوبرامون بذاری🙏

باشه سر نماز ظهر میخونم

مرسی  خاهری خیلی لطف کردی..انشاءالله ک لقاح امیرعلی صورت گرفته و چن روزدیگ خب خوش بهمون میدی😗🙏

سامی جون شاید اقدامتون اصلا شب نیفته احتمالا هر موقعی باشه میتونین تو روز هر ساعتی باشه اقدام کنین؟ ...

دریا جون تو روز هر دو سر کار هستیم اصلا شرایطتش رو نداریم من اقدامم حتما باید شب باشه یا صبح اون هم من صبح ها اصلا حس وحالش رو ندارم ولی شبها خیلی خوبه برام ....

باید حتما بزارم شب.ببینم می تونم چند ساعت زودتر شوهرم بخوابه یکم استراحت کنه.

به امید خدا شهریور میخوام اقدام کنم دریا جون برام دعا کن با قلب پاکت❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دوستای گلم سلام بازم عاجزانه ازتون یه درخاستی دارم دوست گلمون  @119     یه مشکلی ...

فاطمه عزیزم من سر کار هستم الان باید برم وقت نمیکنم ۱۰۰ تا بفرستم ولی به نیت پنج تن پنج تا صلوات میفرستم براش انشاءالله هرچه زودتر مشکلش حل بشه وهمین جا خبرش رو بهمون بدی وبه آرزوی قلبی خودش برسه ❤🤲🏻

منم دعاکن امیرعلی جان زیاداقدام به موقع نبودخیلی استراس جنسیت دارم .میگمابه شوهرت هم قرصی چیزی میدیی ...

انشالله خدا حاجت دلتو به حرمت این ماه عزیز میده وگلپسری تو دلت لونه کرده.

واما رژیم شوهر

سلن پلاس.ویتامین ای.آجیل بخصوص بادام زمینی کشمش نخودچی فندق انجیر خشک.مخلوط دارجین زنجبیل گرده نخل نر باعسل یاشیره.هرشب جوشانده برگ کاسنی بانبات.

روزی یک عدد موز.عسل وسیاهدونه.آمپول ب کمپلکس وب12.ماهی 1ویتامین دی.محدویت مصرف لبنیات وسردیجات.مصرف آویشن سیاهدونه وزنیان قبل غذا(هاضوم طب اسلامی).مصرف زیاد فلفل سیاه وسبز

2706