2752
2734

ادم مهربونیه ولی دلیلشو تاپیک قبلم گفتم و بیشترین دلیلم اینه که بعضی وقتا دو سه روز هیچ خبری ازم نمیگیره یا یه پیامش میدم فرداش جوابمو میده در صورتی که هر کسی یک دقیقه رو وقت داره میدونه هم بدم میادو چندبار بهش گفتم این موضوع رو

حالا به نظرتون این پیام خوبه بهش بدم (حس میکنم با تنهاییت بیشتر حال میکنی نظرت چیه نامزدیمونو بهم بزنیم راحت شی چون حتی مول یه رفیقم نیسیم چه برسه نامزد)؟ 

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صلاح کار خویش خسروان دانند ، حالا اومدو قبول کرد بعد میگی نی نی سایتیا نامزدیمو بهم زدن!

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2731
اگه آدم حساسی هستی حتما بگو و دنباله اش را بگیر

حساس نیسم ولی حداقل ادم تو دوران نامزدی یکم توجه میکنه نه یک روز بعد جواب پیامتو بده یا دوروز ازت خبر نگیره!!

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
صلاح کار خویش خسروان دانند ، حالا اومدو قبول کرد بعد میگی نی نی سایتیا نامزدیمو بهم زدن!

بعیدم نیس قبول کنه چون یه بار ازش به شدت عصبی بودم گفتم دیگه تمومه گفت به تصمیمت احترام میذارم ولی قبلش به حرفم گوش بده چی میگم

حساس نیسم ولی حداقل ادم تو دوران نامزدی یکم توجه میکنه نه یک روز بعد جواب پیامتو بده یا دوروز ازت خب ...

من یهویی اینجوری شد بعد بدتر شد 

درست بشو هم نیستن 

من سه ساله میکشم هی هم بدتر میشن 

دیگ نفسای اخرشه

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
با مامانت صحبت کن بعد  بعدشم خودت بهتر از ما میدونی چی به نفع خودته ازدواج هم چیز الکی نیست&nb ...

خانوادم مخالف این پسر بودن

2706