2752
2734
عنوان

بنظرتون بهش بگم نامزدیمو بهم بزنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 55 پست

و اینکه اگر واقعا برات سخته بهش بگو میشه روز در حد یک ساعت وقت بذاری همو ببینیم بعد اینایی که اینجا واسه ما میگی بهش بگو، رو در رو خیلی فرق داره با چت و زنگ، بپرس دلیل ناراحت بودنش بی اهمیتی و این رفتارش چیه، اینجوری مشکلتون رو با گفت و گو حل کنین

همینا رو بهش بگو...اگه مثلا سرکار میره و نمیتونه صحبت کنه بهش بگو کی تایم داری زنگ بزنیم چون باید صح ...

ببین من اصلا اهل مشروب نیستم اونم نیس ولی یبار بهم گفت میای بخوریم فقط یک بار منم خیلی اروم گفتم خوشم نمیاد خوب نیس این چیزا یهو واسه اولین بار بهم توهین کرد عصبی شد گفت برو درتو بگیر کلا یجوریه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینکه اگر واقعا برات سخته بهش بگو میشه روز در حد یک ساعت وقت بذاری همو ببینیم بعد اینایی که اینجا ...

بخدا یبار بهش گفتم گفت اینطوری نیس همشو انکار کرد یا بهونه اورد اصلا دلم نمیخواد دیگه ببینمش

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
بخدا یبار بهش گفتم گفت اینطوری نیس همشو انکار کرد یا بهونه اورد اصلا دلم نمیخواد دیگه ببینمش

اصلا واسه خودش ارزش و شخصیت قائل هس که بخواد برای تو باشه؟ 

دوست بودین یا سنتی بود خواستگاریتون؟ 

2731
خیلی خوب نوشتیش ولی اینو بگم فک نمیکنه خیلی اهنیت دادمو برام مهمه که یه خبر ازم بگیره؟

چیزی باش ک واقعا هستی، سعی نکن چیزی رو ازش پنهون کنی، اینجوری خودت اذیت میشی....اگه واقعا ب این قضیه اهمیت میدی بهش بگو خب برات مهمه...اینکه آدم سعی کنه هی علاقشو پنهان کنه ک نکنه طرف مقابل هوا برش داره بیشتر خود آدم اذیت میشه....پسری ک انقد بی جنبه باشه ک حتی نتونی خود واقعیت جلوش باشی پس اصن چرا میخوای باهاش ادامه بدی؟ ولی خب واسه ی اینکه بهتر باشه بنظرم تلفنی صحبت کنین بهتره....یه بار قشنگ همه ی مشکلاتتو بهش بگو....شما میخوایین ازدواج کنین...مسخره بازی ک نیس....مسئله ی بی اهمیتی هم نیس ک بخوای بی اهمیت نشونش بدی.....باید زودتر بفهمی ک اگه ب درد هم نمیخورین جلوی بدبخت شدنتو بگیری :/

چیزی باش ک واقعا هستی، سعی نکن چیزی رو ازش پنهون کنی، اینجوری خودت اذیت میشی....اگه واقعا ب این قضیه ...

باشه مرسی از کمکت بهش میگم بازم نتیجه نداد دیگه واقعا بهمش میزنم

اصلا واسه خودش ارزش و شخصیت قائل هس که بخواد برای تو باشه؟  دوست بودین یا سنتی بود خواستگاریتو ...

واسه خودش؟ تا دلتتتتت بخواد صد میذاره واسه خودش بمنم بعضی جاها اهمیت میده ملاحظمو میکنه یچیز منطقی بگمش قبول میکنه اما بعضی جاها مول الان اینجوریه!!!

ببین من اصلا اهل مشروب نیستم اونم نیس ولی یبار بهم گفت میای بخوریم فقط یک بار منم خیلی اروم گفتم خوش ...

وقتی توی یه همچین اتفاق ساده ای یه همچین واکنشی نشون داده بنظرت باید باهاش بمونی؟ باهاش یه عمر میتونی زندگی کنی؟ عزیزم ازدواج مسئله ی مهمی هست و بعضی وقتا صرفا علاقه برای ازدواج کردن کافی نیست....توی همین سایت میبینی ک چقد بعضی ها از اخلاق همسرشون ناراضی اند و دارن رنج میبرن....بنظرم الان ک فهمیدی جلوش رو بگیر و آیندتو خراب نکن

عجب صبری داری من عشقم پیاممو زیر ۵ دقیقه جواب بده دعوا راه میندازم

اسی حق داری، فرداش جواب میده یعنی چی؟ یه ساله عروسی کردیم زیر یه سقفیم هر روز حداقل دو بار تلفن میزنه 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط اگه کار مهمی باشه زود جوابمومیده 😁 نامزدم کلا اینطوریه و فقط با من اینجوری نیست برا همین ازش ن ...

بخاطر شغلش هست یا اخلاقشه؟؟من ینفرو میشناسم گاهی مجبوره تا ۴صبح بمونه و سفارش مشتری هاشو اماده کنه که صبح مشتری هاش میان سفارشاتش اماده باشه و از اول هم به دختره گفته شایدگاهی نتونم توی طول روز جواب بدم ولی اگه نامزدش پریود باشه یا کسالت داشته باشه میمونه پیشش بهش رسیدگی میکنه براش خوردنی درست میکنه خلاصه همجوره هواشو داره موقع مریضی نامزدش

اللهم عجل الولیک الفرج💚
وای دقیقا یهو اینجوری شد بعد یه دعوای

ما بعد مشکلش با خانوادش

درست نمیشه عزیزم 

تو این وسط پر پر میشی

من انقد صبوری کردم محبت کردم همه جوره هیچی عوض نشد

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
وقتی توی یه همچین اتفاق ساده ای یه همچین واکنشی نشون داده بنظرت باید باهاش بمونی؟ باهاش یه عمر میتون ...

اخه اخلاقای خوب خودشم داره

بخاطر شغلش هست یا اخلاقشه؟؟من ینفرو میشناسم گاهی مجبوره تا ۴صبح بمونه و سفارش مشتری هاشو اماده کنه ک ...

اتفاقا کارش اصلا سخت نیس مربی باشگاهه با تدوین که عاشق کارشه فقطم چند ساعت شبه باشگاه

2706