2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014814 بازدید | 355184 پست
سه شنبه بعد از ظهر رفتم پیش دکتر طالبی گفت اینماه اقدام کن چون موقع خوبیه و اوبوست رو شروع کن بخور . ...

عزیزم انشالله که نتیجه بگیری منم شنبه میرم ببینم با این ضخامتم چیکارکنم ازیه طرف نمیدون اون فولی 26 آزادشده یانه میخام اگه لازمه دوفاستون بده تا دوباره تاخیر پری نداشته باشم.

میشه کمکم کنید.من چند روزی هستش زیر شکمم درد میکنه .مخصوصا سمت چپ.طبیعیه توی این زمان از باداری یا ن ...

سادات جون انشااله که چیزی نیست 

با نفس پاکت دعا کن منم وبقیه دوستام این حس روتجربه کنیم.🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این ماه ک نخوردی حتما رفته بالا.من ۳ ماه لترو خوردم ماه آخر شد ۷ ماه بعد نخوردم شد۸.۵ الان هم۱۰ ...

منم دوماهه دارو نخوردم.من زیاد توقید این معادلات نیستم میگم خدا باید بخواد 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
عزیزم انشالله که نتیجه بگیری منم شنبه میرم ببینم با این ضخامتم چیکارکنم ازیه طرف نمیدون اون فولی 26 ...

آزاد میشه بابا نگران نباش به خدا بسپارش

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2728
میشه کمکم کنید.من چند روزی هستش زیر شکمم درد میکنه .مخصوصا سمت چپ.طبیعیه توی این زمان از باداری یا ن ...

منم درد دارم گاهی اوقات کناره های شکمم و تو پهلوهام ب دکترم که گفتم برام شیاف پروژسترون و قرص ایزوپرین نوشت فکر کنم شیافه کمک کرده دردم کمتر شده اخه قرصه مال زایمان زودرسه

مرسی عزیزم، من واسه دخترم دقیقا همینجوری مثل نبض میزد، یکی از دکترا میگفت اینا اصلا حرکت نیست، جریان ...

آره فکر کنم همون دکتر درست گفته چون بچه تو۴۰ روزگی اندازه یک ارزنه .وحرکتاش به هیچ عنوان حس نمیشه.

ولی از ۱۱ هفتگی به بعد میشه متوجه حرکاتش شد .

انشاءالله نی نی تودلت همونیه که دلت میخواد وآرزوش روداری

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
نمیدونم.ولی این ترشحات عادیه ربطی ب بارداری نداره من شبا ک میخوابم سمت چپم ی جوریه نمیتونم ب چپ بخو ...

شبنم به احتمال ۹۹٪باردارشدی خواهر مبارکت باشه بزار من اولین نفری باشم که بهت تبریک میگم مامان شدنت رو مبارکت باشه عشقم❤❤❤🥰🥰🥰😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دقیقا عزیزم من هم طرف راستم یه جوریه اصلا نمیتونم طرف راست بخوابم راحت نیستم شنبه وقت پریودم

پس اگ شما باردار بودین منم هستم

من ماه اول اقدامم اینجور شدم اون موقع لترو خوردم عوارض اون بود.البته اون شدید تر بود

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
رز عزيزم منو شما اقداممون باهم بود... ولي من ديروز بي بي زدم منفي بود امروز يا فردا موعدمه ميدونم د ...

منم امروز پریود شدم عزیزم 😢

شاید برم تهران دکتر نصر...شاید تصمیم بگیرم بعد از عید ivf کنم 

نمیدونم چی ویش بیاد خیلی فکرم درگیره 

شبنم به احتمال ۹۹٪باردارشدی خواهر مبارکت باشه بزار من اولین نفری باشم که بهت تبریک میگم مامان شدنت ر ...

هنوز ک معلوم نیس😄😄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم فکر کنم بارداری ایندفعه دیگه زدی به هدف کی موعدته؟؟

اره من هم از دیروز که گفت ترشحات لسیونی داره شک کردم امروز که گفت نمی تونم به پهلوی چپ بخوابم دیگه یه جورایی مطمئن شدم یه خبرهایی هست وبهش تبریکم گفتم😁❤🥰

زوده.۹روز دیگ کاش ب هدف خورده باشه.خودم یکم امید دارم

امیدوارباش عشقم 😍❤

2706