2733
2734
عنوان

زمونه خیلی بد شده .مادر دخترا میرند خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1659 بازدید | 75 پست
داداشت چایی ریخت برد    

داداششم دوس داره ها بدش نمیاد😂😆

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

واای.بنظرم خوب نیست دختر و خاونواده دختر پاپیش بذارن.یاد هندوستان افتادم که خانواده دختر درخواست ازدواج میدن به خانواده پسر

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

داداش تو وضعش خوبه حالا

من تغییر جنسیتم هنوز تکمیل نشده کلی نخ دریافت میکنم

واقعا افتخار نداره

پس فردا زن بگیریم برای همه ی اینا باید توضیح پس بدیم

تصمیم دارم دیگ حلقه بندازم دستم

شوهر نیست عزیزم واسه همون

اونقدرا هم مهم نیست شوهر 

اونم از این شوهرایی که تو نی نی سایت میبینم 

بلا به دور 

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
من جز از مادرشوهرم از شخص دیگه نشنیدم واسه پسرشون خواستگار اومده باشه که اونم التماس میکردن بیاین دخ ...

بعد امدن تورو گرفتن؟😂 چقدر خالی بندن 

توعم بگو پسرتو میدادی همونا ببرن چرا حرفشو واسه من میاری 😒😂

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
داداش تو وضعش خوبه حالا من تغییر جنسیتم هنوز تکمیل نشده کلی نخ دریافت میکنم واقعا افتخار ندا ...

عع تو تغییر جنسیت دادی ؟ منم قراره تغییر جنسیت بدم میشه یکی بگی در موردش ؟ 

ولی واقعا هستن این جور آدما دیدم که میگم 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
من جز از مادرشوهرم از شخص دیگه نشنیدم واسه پسرشون خواستگار اومده باشه که اونم التماس میکردن بیاین دخ ...

متاسفانه هست .دایی من زیاد داشت ....من هیچ چی ابجیم خیلی داشت .دختر خاله ام هر روز داره خواستگار.

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
😂وای واقعن قالبش کردن

دقیقا

داداشم خیلی کم رو و خجالتی هست هرچند خیرسرمون پزشکه ولی خجالتیه

دوست دوران دبیرستانش به زور گفت بیا با خواهرم آشنا شو

دیگه اونقدر گیر دادن مامانم گفت بیا بریم ببینیمشون دست از سرمون بردارن

با مامانم رفتیم

مامانه دختره انگشتر مامانم رو از دستش دراورد گفت نشون باشه دست دخترم خواستگار زیاد داره

3ماه نرفتیم مامانم گفت انگشترم نمیخوام اصلا 

ماه چهارم خوشدون اومدن خونمون   

کلیداسرار نیستا عین واقعیته

تازه عروسمون یه عمه 48 ساله داره با یه پسره 29 ساله دو ماه قبل نامزد کرد

خانواده پسره هم راضی نبودن اینا به زور آوردنشون پای سفره عقد

تو عقدشون فک میکردم عروس مادر پسره هست

2706