2733
2734

داداش داریم .هی گیر میدهند زن بگیره .چون بابام خونه داره .یکی اون بشینه یکی خواهرم یکی خودمون .من هم مجرد کلا نمیتونم ازدواج کنم .

ولی مادر دختره رو میندازه به مامانم ....به داداشم میگیم  طفلکی ذوق میکنه .یک بار مادره دختره حتی اومد خونه مون .داداشم چایی ریخت .چندبار مادرای دخترا میگند ما دختر داریم پسرتون بیاد با دخترمون اشنا شه .

اخه این چی کاریه .زمونه عوض شده....

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

داداشتون نسبتی با عزیز مصر دارن؟

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط پیامبر لیاقتش رو داشت🤧

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .